Amsterdam, 18 december 2013 – Van de Nederlandse consumenten geeft 10,6 procent zijn of haar partner een erotisch cadeau met de feestdagen, of heeft dit al eens gedaan. Bovenaan het lijstje staat lingerie, gevolgd door seksspeeltjes en massage-middelen. Dit blijkt uit onderzoek* van kortingswebsite
ActiePagina.nl.
Mannen geven vaker een een erotisch getint presentje dan vrouwen. Van de respondenten die hebben aangegeven een erotisch cadeau voor hun partner te kopen, is 62 procent man. Mannen kiezen voornamelijk voor lingerie terwijl vrouwen bij voorkeur een seksspeeltje cadeau doen. De seksspeeltjes zijn vooral populair bij de leeftijdscategorie 35 – 44 jaar.
ActiePagina.nl heeft daarnaast onderzocht of vrouwen speciale lingerie aanschaffen voor de feestdagen, datblijkt voor slechts 5 procent het geval. Deze kleine groep vrouwen wordt voornamelijk vertegenwoordigd door de leeftijdscategorie van 18 – 24 jaar.
*Het onderzoek onder 1.002 Nederlandse consumenten is in december 2013 uitgevoerd door Multiscope in opdracht van ActiePagina.nl.
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over ActiePagina.nl
ActiePagina.nl werd opgericht in 2005 en is inmiddels een van de grootste kortingswebsites van Nederland. ActiePagina.nl biedt dagelijks aanbiedingen, kortingscodes en -acties en productaanbiedingen van meer dan 4000 webwinkels. ActiePagina.nl maakt het mensen gemakkelijk geld te besparen bij het online winkelen. In maart dit jaar werd ActiePagina.nl overgenomen door RetailMeNot, Inc.
Over RetailMeNot, Inc.
RetailMeNot, Inc.
(www.retailmenot.com/corp) is 's werelds toonaangevende marktplaats voor onlinecoupons en -aanbiedingen. Op de websites van het bedrijf kunnen consumenten geld besparen door middel van aanbiedingen van winkels overal ter wereld. De portfolio met websites voor coupons en aanbiedingen van RetailMeNot, Inc, bestaat uit
www.RetailMeNot.com, de toonaangevende website voor onlinecoupons in de Verenigde Staten,
www.RetailMeNot.com in Canada,
www.VoucherCodes.co.uk, de toonaangevende website voor onlinecoupons in het Verenigd Koninkrijk,
www.Deals.com in Duitsland,
www.ActiePagina.nl in Nederland,
www.bons-de-reduction.com,
www.ma-Reduc.com en
www.Poulpeo.com in Frankrijk, en
www.Deals2Buy.com, een toonaangevende website met aanbiedingen in Noord-Amerika. RetailMeNot, Inc. Is beursgenoteerd aan de NASDAQ sinds juli 2013.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Anne Slaets
T: 06-81016882
E:
anne@actiepagina.nl
LEWIS PR
Bibi Bemelmans / Vera Kops
T: 020 – 220 0220
E:
actiepagina@lewispr.com