Amsterdam - 05. December 2013
Vanavond is het pakjesavond en de meeste cadeautjes zitten al in de zak van Sinterklaas. Waar traditioneel vooral speelgoed, parfum en elektronica is ingepakt, merkt
VakantieVeilingen.nl een toenemende interesse voor cadeaubonnen die garant staan voor een bijzonder uitstapje. Met name tickets voor de dierentuin blijken een populair geschenk.
Een analyse van reis- en vrijetijdsaanbieder VakantieVeilingen.nl, met gemiddeld 6 miljoen bezoekers per maand, toont aan dat dit jaar bijna 37.000 mensen door de Sint naar de dierentuin gaan. Daarnaast verrast Sinterklaas ons graag met de volgende vrijetijdsarrangementen:
• Tickets voor een voetbalwedstrijd van het Nederlandse Elftal
• Cadeaubon voor een stoere activiteit (raften, antislipcursus, etc.)
• Beautycadeaubon
• Cadeaubon voor een luxe hotelovernachting
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over VakantieVeilingen.nl®
VakantieVeilingen.nl® is met gemiddeld 6 miljoen bezoekers per maand dé marktleider op het gebied van online veilingen van vakanties en vrijetijdsarrangementen. Tot en met eind 2012 zijn al 5 miljoen mensen weggeweest met VakantieVeilingen.nl.
VakantieVeilingen.nl® is onderdeel van Emesa Nederland B.V. die ook websites zoals InpakkenenWegwezen.nl en ActievandeDag.nl publiceert.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Emesa Nederland / VakantieVeilingen.nl
Marieke Bouman
T: 020 - 760 23 32
W:
http://www.emesa.nl
LEWIS PR
Bibi Bemelmans/ Vera Kops
T: 020 – 220 0220
E:
vakantieveilingen.nl@lewispr.com
LEWIS PR – Global Communications
Keizersgracht 99
1015 CH Amsterdam
www.lewispr.nl