www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 176 dagen geleden)
Bedrijf:

TeleTigers en Interactive Intelligence doen het samen

Amsterdam, 4 november 2013 – Interactive Intelligence en TeleTigers zijn een officiële samenwerking aangegaan. De technisch specialisten van TeleTigers gaan, als eerste onafhankelijke servicepartner in Nederland, de klanten en  de reseller partners, van Interactive Intelligence daar waar nodig ondersteunen rondom Customer Interaction Center (CIC), het communicatieplatform voor customer experience.

René Hoogeboom, directeur van TeleTigers: “Wij  staan voor onafhankelijkheid en expertise op de systemen van marktleiders. Vanuit die deskundigheid helpen wij organisaties en leveranciers bij de meer technische aspecten van klantcommunicatie. Denk daarbij aan het ontwerpen van de architectuur, de inrichting en implementatie van de architectuur, en uiteraard het beheer . De groei van Interactive Intelligence in de Benelux helpen wij graag ondersteunen met onze kennis en ervaring. Uiteindelijk gaat het er om dat de klant optimaal tevreden is.“

Kim de Boer, Partner Manager Benelux bij Interactive Intelligence: “We zijn erg blij met deze samenwerking met TeleTigers. Zij kunnen onze reseller partners en onze klanten perfect helpen  Zij kennen de branche, de praktijk en onze producten zeer goed en zijn vooral net zo klantgericht als wij. Het is een partnership dat heel logisch is en goed past bij het groeiende marktaandeel van Interactive Intelligence en CIC.”

Katja van de Wall, manager Interactive Intelligence binnen KPN: “Wij huren al jaren specialisten in van  TeleTigers, tot volle tevredenheid van beide kanten. Nu TeleTigers ook Interactive Intelligence specialisten gaat leveren, gaan wij ze per direct inzetten. De marktaanvraag voor deze specialisten stijgt, waardoor dit een goede aanvullende oplossing is.”

GertJan Coolen, Senior Business Consultant bij Frontline, beaamt dit en voegt toe: “We hebben goede ervaringen met de kennis en expertise van de specialisten van TeleTigers. Deze samenwerking zorgt voor een nog grotere flexibiliteit zodat wij onze klanten nog beter van dienst kunnen zijn.”

TeleTigers is onderdeel van de Kennova Groep die daarnaast ook bestaat uit Cumula, voor consultancy, en Effecta, voor opleidingen.

===

Over TeleTigers
TeleTigers levert al meer dan vijftien jaar kennis en kunde op het gebied van bedrijfstelefonie, unified communications en contact center systemen .

TeleTigers is op dit terrein een van de grootste leveranciersonafhankelijke bureaus van Nederland. TeleTigers richt zich primair op grootschalige en complexe omgevingen. Het grootste deel van de klanten bestaat dan ook uit de top 500 bedrijven van Nederland. Maar ook in bedrijven van 200 tot 1000 werkplekken neemt de complexiteit op het gebied van communicatietechnologie toe, zodat ook daar een groeiend aantal bedrijven van de diensten gebruik maakt.

Over Interactive Intelligence
Interactive Intelligence Group Inc. (Nasdaq: ININ) levert innovatieve software en services voor contact centers, unified communications en business process automation. De oplossingen zijn ontwikkeld om de customer experience te verbeteren en zijn zowel geschikt voor toepassing op de eigen locatie als via een hosted model. Het bedrijf is gestart in 1994, heeft wereldwijd meer dan 5000 klanten, waarvan ruim 200 in de Benelux en staat gepositioneerd in de top 500 van Global Software en Service leveranciers. Interactive Intelligence heeft meer dan 1500 werknemers en een hoofdkantoor in Indianapolis, USA. Er zijn 24 internationale kantoren in Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Europa, het Midden Oosten, Afrika, Azië en Australië. De Benelux-kantoren zijn gevestigd in Amsterdam en Culemborg. www.inin.com/nl

Contacten
Linda Hilberdink, Field Marketing Manager EMEA, Interactive Intelligence, linda.hilberdink@inin.com, +31 6 21 68 37 73
Jolande Valk, Client director Kennova, j.valk@kennova.nl, +31 6 27 08 59 65
Ingrid Wong, PR consultant, WongWorks, ingrid@wongworks.nl, +31 6 14 76 75 39

Volg Interactive Intelligence
Twitter: @ININ_NL
YouTube: http://www.inin.com/YouTube

Verstreken tijd: 12 jaar en 176 dagen
Genesys contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR