www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 157 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Meds on Wheels benoemt nieuw bestuur

Stichting wil met mobiele operatiekamers zorg bieden in moeilijk bereikbare gebieden

Stichting Meds on Wheels heeft vanaf vandaag een nieuw bestuur aangesteld. Ondernemer Hans Leemans is benoemd tot voorzitter van de stichting en ondernemer Pim Hinrich zal de rol van secretaris op zich nemen. Meds on Wheels is een initiatief van Laurens de Graauw en wil mensen in moeilijk bereikbare gebieden zorg bieden door middel van mobiele operatiekamers.

Initiatiefnemer en algemeen directeur van Meds on Wheels, Laurens de Graauw, is zeer tevreden met de invulling van het bestuur: “Ziek zijn of worden heeft enorme consequenties in moeilijk bereikbare gebieden. Mensen worden uitgesloten, aan hun lot overgelaten of kunnen zelfs sterven door het uitblijven van een relatief simpele behandeling. Wij willen hier verandering in brengen. Met het aanstellen van dit bestuur maken wij weer een grote stap in het bereiken van dit doel.”

Als intercontinentaal vrachtwagenchauffeur zag De Graauw ontzettend veel onnodige ellende in de wereld. Zorg wordt bijna alleen geboden in grote steden. Mensen die verder weg wonen en geen geld hebben voor vervoer, hebben in de meeste gevallen gewoon pech. Daarom is er gekozen voor de bouw van een truck die moet dienen als mobiele operatiekamer. Samen met verschillende hulporganisaties zal Meds on Wheels in de toekomst operaties voor staar, een hazenlip en kaakabces uitvoeren. Het grote voordeel is dat zij met de inzet van een mobiele operatiekamer nu ook verder landinwaarts chirurgische hulp kunnen bieden.

Bestuur
Naast Hans Leemans en Pim Hinrich zal het bestuur van Meds on Wheels verder bestaan uit accountant Fred Steenwinkel (penningmeester), juridisch adviseur Ivo Delsing Nicolaas (algemeen bestuurslid) en oogarts Gerard Smith (algemeen bestuurslid).

Hans Leemans: “Na 25 jaar ondernemerschap en directiefuncties bij diverse bedrijven, heb ik besloten om mijn organisatiekennis alleen nog in te zetten voor de ontwikkeling van organisaties die resoneren met mijn sterke innerlijke passies. Eerlijkheid, zuiverheid en authenticiteit zijn daarbij voor mij essentieel. Een rode draad door mijn leven en loopbaan is mijn streven om mensen te helpen en Meds on Wheels is een geweldig initiatief dat hier goed bij past.”

Crowdfunding
Voor het bouwen van de mobiele operatiekamer is Meds On Wheels op zoek naar partners, sponsors en donateurs die een bijdrage willen leveren. Door middel van crowdfunding en samenwerkingen met zorginstellingen en partners wil de stichting de eerste €500.000 bij elkaar brengen zodat er gestart kan worden met de bouw van de eerste mobiele operatiekamer.

Kijk voor meer informatie over de stichting op de website van Meds On Wheels: http://medsonwheels.org. Hier is ook terug te vinden hoe je sponsor of donateur wordt.
 
Hans LeemansPim HinrichFred SteenwinkelIvo Delsing NicolaasGerard Smith

Over Meds On Wheels
Meds on Wheels is een stichting die met haar mobiele operatiekamers het verschil wil maken in veelal vergeten en moeilijk bereikbare gebieden. Ziek zijn of worden heeft daar enorme consequenties. Mensen worden uitgesloten, aan hun lot overgelaten, of kunnen zelfs sterven door het uitblijven van een relatief simpele behandeling. Kijk voor meer informatie op Medsonwheels.org

Voor verdere persinformatie, fotomateriaal of een interview kunt u contact opnemen met LEWIS PR:

Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail: medsonwheels@lewispr.com
Web: http://medsonwheels.org

Verstreken tijd: 13 jaar en 157 dagen
Meds on Wheels contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl