www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 141 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

COOLProfs sluit partnerovereenkomst met Rally Software voor verregaande integratie van Agile softwareontwikkeling en Agile beheer

Oude Wetering, 3 oktober 2013 – IT-dienstverlener COOLProfs heeft een partnerovereenkomst getekend met Rally® (NYSE:RALY), een toonaangevende, wereldwijde aanbieder van cloud-gebaseerde oplossingen voor het beheren van Agile softwareontwikkeling, die voorziet in een verregaande integratie van Agile softwareontwikkeling en Application Lifecycle Management (ALM). Met het partnership wordt ingezet op de verdere verspreiding van Agile softwareontwikkeling en Agile beheer in Nederland.

Rally’s portfolio van Agile application lifecycle management-oplossingen bevordert de samenwerking in de gehele organisatie door Agile projectmanagement te combineren met het beheer van eisen en wensen, requirements, defects en testen. Rally verschaft ieder teamlid, van ontwikkelaars die prioriteiten in hun dagelijkse werkzaamheden dienen te bepalen tot leidinggevenden die zich bezighouden met organisatiebreed programmamanagement, de flexibiliteit en het inzicht om onderbouwde beslissingen te nemen.

Krachtige combinatie
COOLProfs gaat exact om deze reden de ALM-oplossing van Rally inzetten bij systeemontwikkelprojecten die ze doen voor en bij klanten. Het brengt de manier waarop systemen worden ontwikkeld en afgeleverd naar een nog hoger niveau, door op alle niveaus real-time inzicht in de voortgang en een duidelijkere prioriteitsstelling mogelijk te maken. In combinatie met COOLProfs’ diepgaande kennis en ervaring op het gebied van softwareontwikkeling en de tools CA Gen en OutSystems ontstaat een krachtige totaalaanpak voor Agile ontwikkeling en portfoliomanagement.

Prioriteiten en inzicht
‘Rally’s ALM oplossing maakt ontwikkelteams sneller en daadkrachtiger. Het stelt onze ontwikkelteams in staat om nog beter de prioriteiten te bepalen en voor onze klanten levert het een beter inzicht in de werkvoorraad op’, zegt Ton Koot, Services Manager bij COOLProfs. ‘Met Rally’s ALM-oplossing krijgen wij bovendien de mogelijkheid om meerdere projecten voor meerdere klanten over meerdere teams op verschillende locaties adequaat te organiseren.’

Solide partners
Bert van der Zwan, Vice President EMEA van Rally: ‘Wij zijn verheugd dat we een partnerovereenkomst met COOLProfs hebben ondertekend, omdat zij bekend staan als innovatieve partij die grote klanten in de Nederlandse markt op betrouwbare en een agile manier verder helpt met hun business. Voor onze klanten levert dit partnership een sterke oplossing op van Agile ontwikkeling en Agile management, waarbij een snellere oplevering wordt gerealiseerd en de volledige lifecycle van business applicaties wordt afgedekt.’

###

Over COOLProfs
COOLProfs is specialist in het bouwen van bedrijfskritische informatiesystemen op maat. Voorbeelden van gerealiseerde projecten zijn het systeem voor kredietverlening bij ABN AMRO Bank, het C1000 winkelinformatiesysteem, diverse applicaties voor de Gemeente Den Haag en de webshop voor Wasco.
COOLProfs onderscheidt zich door haar aanpak, waarin de menselijke factor van IT centraal staat en waarbij in nauwe samenwerking met de klant het gewenste resultaat wordt gerealiseerd. Mede dankzij haar ontwikkel- en beheeromgeving haalt COOLProfs een hoge productiviteit en is zij in staat binnen de afgesproken tijd en het overeengekomen budget op te leveren. Hierbij wordt gebruik gemaakt van COOLProfs’ Architected Agile-aanpak. Tot de vaste klanten van COOLProfs behoren onder meer ABN AMRO Bank, Kadaster, Delta Lloyd, C1000, Wasco, Gemeente Den Haag, Ministerie van Verkeer en Waterstaat, TNO en TNT. Kijk voor meer informatie op www.COOLProfs.nl.

Voor meer informatie
L&DJ PR
Wilco Rutenfrans
T  020 4210565
Wilco@l-dj.nl

COOLProfs
Eric ten Harkel
T  0713311623
Eric.ten.harkel@coolprofs.com

Verstreken tijd: 13 jaar en 141 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
COOLProfs contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl