www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 94 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Vervoersmanagement Noord-Nederland verlicht de werkdruk met ORTEC

Waar voorheen bij Vervoersmanagement Noord-Nederland (VMNN) 1 planner het werk niet aankon, omdat de werkdruk te groot werd, doet nu 1 planner fluitend het werk. Hij heeft zelfs tijd over voor andere werkzaamheden, naast de dagelijkse planning van 300 chauffeurs. Dit komt allemaal door het personeelsplanningssysteem van ORTEC, een bedrijf (uit Groningen) dat gespecialiseerd is in planningsvraagstukken.

Met ORTEC is de planning van het personenvervoerbedrijf een stuk stabieler geworden. Martin Vis, vestigingsmanager van VMNN Assen, zegt: “Voorheen werkten we met een zelfgebouwd roosterpakketje in Excel. Met als gevolg dat de planner alles moest bijhouden, niet alleen in Excel, maar tussen de oren. Dat doet ORTEC ’s personeelsplanningsoplossing ORTEC Harmony nu voor ons.” Het systeem tackelt bij VMNN heel wat planningsuitdagingen. “We hebben variabele diensten, we hebben veel part-timers en uitzendkrachten en nog een vaste groep chauffeurs. Kortom, het werd gewoon te ingewikkeld om dit manueel en uit het hoofd te doen.”

Voldoende uren
Naast verlichting van de werkdruk zorgt het systeem bij Vervoersmanagement Noord-Nederland ook voor beter overzicht en goede rapportages. “Met het systeem hebben we direct een betere bewaking en kunnen we zien of een chauffeur bijvoorbeeld voldoende uren heeft gemaakt in een maand tijd. Ook worden er minder fouten gemaakt en komt het eigenlijk niet meer voor dat er geen chauffeur is ingepland of twee chauffeurs, waar dat er een had moeten zijn.” Volgens Martin Vis werkt de stabilisering van het roosterproces en daarmee de rust op de planningsafdeling goed door in de hele organisatie. “Dat is niet meetbaar, maar je merkt het wel degelijk.”

Centraal
VMNN heeft dankzij het systeem al op verschillende zaken kunnen besparen. Zo kan  de planner er andere werkzaamheden bij doen. Daarnaast is het een groot voordeel dat de planning veel centraler kan. Momenteel werkt alleen vestiging Assen nog met het systeem. Het is echter de bedoeling dat het wordt uitgerold. Het mooie is dan dat de planner direct kan ingrijpen. Stel, een chauffeur meldt zich ziek om 6 uur ’s ochtends, dan kan hij eerst zelf in het systeem kijken wie die chauffeur kan vervangen, zonder dat daarvoor de vestigingsleider uit bed gebeld hoeft te worden.”

De volgende stap is een koppeling met het salarisadministratiesysteem, waarbij er live data gestuurd moet worden, direct naar het agenda-pakket van de organisatie. “Zo zouden afspraken direct in de agenda gepland moeten kunnen worden. Hier werken we op het moment nog aan.” Martin Vis is erg te spreken over de samenwerking met ORTEC. “Ik ken ORTEC al jaren. Bij een ander taxibedrijf had ik het pakket ORTEC Harmony al eens voorbij zien komen. Toen was het al een pakket, waarbij de uitgangspunten gewoon kloppen. Op het moment dat we dan ook op zoek gingen naar een pakket, hebben we niet getwijfeld, maar direct gekozen voor ORTEC. Voor zover ik weet is dit het enige pakket dat zo nauw aansluit bij het taxibedrijf.

Over Vervoersmanagement Noord-Nederland (VMNN)
VMNN is een jong en dynamisch bedrijf dat het management voor een groeiend aantal personenvervoerders verzorgt. Vervoersmanagement Noord-Nederland stelt samenwerking binnen de eigen groep en met andere personenvervoerders voorop. VMNN is geworteld in Noord-Nederland. Het personenvervoerbedrijf heeft vestigingen in Assen, Emmen, Hoogeveen, Meppel, Haren. Het werkterrein beperkt zich echter niet tot de noordelijke provincies. Bij Vervoersmanagement Noord-Nederland werken ruim 500 mensen.

Het voornaamste werkpakket van VMNN bestaat uit:
  • Groepsvervoer;
  • Leerlingenvervoer;
  • Openbaar vervoer;
  • Regiotaxi;
  • Straattaxi;
  • WMO vervoer;
  • Zittend Ziekenvervoer.
Optimize Your World op de ORTEC Plandag 2013
Vervoersmanagement Noord-Nederland optimaliseert zijn wereld door de werkdruk op de werkvloer te verlichten met ORTEC. Hoe optimaliseert u uw wereld? Kom naar de ORTEC Plandag en ontdek wat het thema "Optimize Your World" betekent. Optimize Your World is ORTEC's antwoord op toegenomen complexiteit. Tevens is het het thema waarmee ORTEC de komende jaren de voordelen van optimalisatie-technieken over het voetlicht gaat brengen. De lancering van Optimize your World zal extra feestelijk verlopen met een "Optimize your World" stand up comedy show door Boom Chicago.

Voor meer informatie en inschrijven: http://www.ortec.nl/plandag


Over ORTEC 
ORTEC is een van de grootste aanbieders van geavanceerde optimalisatie-oplossingen voor planning. De ORTEC producten en diensten leiden tot optimale rit- en routeplanning, belading van voertuigen en pallets, personeelsinzet, vraagvoorspelling, logistieke netwerkplanning en magazijn beheer. ORTEC biedt zowel stand-alone, alsook maatwerk en SAP®-gecertificeerde oplossingen, ondersteund door strategische partners. ORTEC heeft meer dan 1750 klanten wereldwijd, 700 werknemers en verschillende kantoren in Europa, Noord-en Zuid Amerika en Australië. Meer informatie: www.ortec.com.

Verstreken tijd: 13 jaar en 94 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
ORTEC contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR