www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 150 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Vision & Focus event 2013: Maak de IT-organisatie klaar voor de toekomst

Utrecht, 26 september 2013 – Op dinsdag 12 november organiseert Telindus, specialist en leverancier op het gebied van access, connectivity en datacenteroplossingen in combinatie met managed services en multi-vendor support, voor de twaalfde keer het Vision & Focus event. Dit jaar staat het event volledig in het teken van de toegevoegde waarde van de IT-infrastructuur voor de business: Architect your infrastructure for the business, your future. Hoe kunnen IT-afdelingen door het efficiënt inzetten van de IT-infrastructuur meer betekenen voor de organisatie? Aan de hand van de laatste technologieën, trends en ontwikkelingen en op basis van best practices krijgen deelnemers gedurende de dag handvatten aangereikt om de IT-organisatie klaar te stomen voor de toekomst.
 
Vision
Het ochtendprogramma van het Vision & Focus event ziet er als volgt uit:

08:45 uur Ontvangst
           
09:30 uur – 10:00 uur    
Opening, Henk Buurman, Managing Director van Telindus
           
10:00 uur – 10:45 uur
Visionary track: Op basis van een aantal stellingen bespreekt Telindus met partners en leveranciers, EMC, NetApp, Juniper, Cisco, VMware, Login Consultants en Intenzz, hun visie op verschillende thema’s. Wat gebeurt er op dit moment, waar gaan we naar toe en hoe speelt hun technologie hier een rol in?
 
Focus
Tussen 11:15 uur en 14:55 uur vinden er 17 verschillende break-outsessies plaats, onderbroken door een lunch. De onderwerpen van deze sessies variëren van big data tot software defined storage en IT automation. De presentaties worden verzorgd door Telindus, partners en leveranciers van Telindus en klanten. Het break-outprogramma wordt om 14:55 uur afgesloten met een koffiepauze en een presentatie van Telindus: How is ‘the world’ responding? Om 16:00 uur start de afsluitende borrel.
 
Het volledige programma en het laatste nieuws over het Vision & Focus event is te vinden op www.visionandfocus.nl/programma en te volgen via @Telindus_NL en #vf13.
 
Aanmelden en locatie
Het Vision & Focus event vindt plaats op dinsdag 12 november in SPANT!, Dr. A. Kuyperlaan 3 in Bussum. Geïnteresseerden kunnen kosteloos deelnemen door zich aan te melden via www.visionandfocus.nl/aanmelden
 
-------------------
 
Over Telindus
Telindus, onderdeel van de Belgacom Groep, is de onafhankelijke specialist en leverancier op het gebied van access, connectivity en datacenteroplossingen in combinatie met managed services en multi-vendor support. De eisen aan IT worden steeds extremer, waardoor kennis van de keten nodig is. Doordat individuele componenten in zowel de datacenter-, connectivity- als access-laag steeds verder integreren, zijn deze niet meer los van elkaar te zien. De kennis en expertise van Telindus op het gebied van end-to-end infrastructuuroplossingen sluiten hier naadloos bij aan. Met deze oplossingen richt de organisatie zich op het garanderen van optimale en veilige toegang tot de volledige infrastructuur en maximale beschikbaarheid: overal, vanaf iedere plek.
 
Telindus heeft strategische partnerships met belangrijke virtualisatie-, netwerk-, storage-, backup-, telecom- en securityleveranciers als Ciena, Cisco, Juniper, EMC, NetApp, VMware, CommVault, Quantum, Nutanix, Transmode, Vasco Data Security, VCE en Riverbed. Daarnaast beschikt de organisatie over een eigen trainingsinstituut en een geavanceerd democenter waar de nieuwste technologieën live gedemonstreerd worden. Voor meer informatie bezoek www.telindus.nl of volg Telindus via www.twitter.com/telindus_NL    
 
Meer informatie:
Marcommit PR
Denise van Ooijen
telindus@marcommit.nl  
035-582 27 30
Recent van Proximus NXT  
Niet datasoeverein: één op de vijf organisaties heeft geen controle over eigen data

Geen nood- en herstelplan bij digitale uitval voor één op de vijf organisaties

Politiek laat datasoevereiniteit liggen, terwijl 75 procent van organisaties zich zorgen maakt

Verstreken tijd: 13 jaar en 150 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Proximus NXT contact  

+31 (0)30 – 247 77 11
www.proximusnxt.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR