www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 109 dagen geleden)
Bedrijf:

Wacom lanceert nieuwe generatie Bamboo™ styli

Wacom’s digitale styli nog veelzijdiger voor dagelijks gebruik op mobiele apparaten
Wacom introduceert vandaag de nieuwe line-up van Bamboo styli. De tweede generatie Bamboo Stylus solo en Bamboo Stylus duo zijn verbeterde versies van de populaire reeks digitale styli die eerder in 2011 geintroduceerd zijn.

De Bamboo Stylus solo is een stylus voor apparaten met touchscreen, zoals de iPad®. In deze nieuwe versie is een beschermende dop bijgesloten. De Bamboo Stylus duo is een twee-in-één oplossing die niet alleen een stylus biedt voor touchscreens, maar ook een balpen voor gebruik op papier. Naast deze tweede generatie modellen breidt Wacom het aanbod styli uit met de Bamboo Stylus alpha, een betaalbare aanvulling op het assortiment. Deze stylus ziet er niet alleen uit als een pen, maar voelt ook zo aan.

Styli met stijl
De Bamboo Stylus solo en de Bamboo Stylus duo bieden de beste penervaring en hebben een elegant, premium ontwerp. De soft touch afwerking van de stylus en de elegante dop van gepolijst geanodiseerd aluminium in bijpassende kleuren ondersheidt deze styli van andere styli op de markt. Beide versies zijn beschikbaar in verschillende, levendige kleuren; roze, groen, geel en blauw, waardoor een speels element wordt toegevoegd aan de tablet of smartphone van de gebruiker. Naast deze vier kleurvariaties zijn de duo, solo en alpha ook verkrijgbaar in zwart en wit. Het moderne ontwerp van de styli, waarbij gebruik is gemaakt van hoogwaardige materialen, en de geavanceerde ergonomie stralen de onderscheidende kwaliteit van Wacom uit.

Verbeterde mogelijkheid om te schrijven en te schetsen
De precisie van de solo en duo zijn verbeterd door een dunnere, rubberen punt (5 mm). De stylus voelt solide en stabiel aan. Schrijven, doodling of navigeren op een touch screen wordt nog natuurlijker en authentieker. “Hoewel aanraking nog steeds de primaire invoermethode is op de meeste smartphones en tablets, heeft de stylus nu ook zijn plek veroverd’’, zegt Rüdiger Spohrer, vicepresident marketing EMEA. “Met de stylus kun je accurater en preciezere aantekeningen maken tijdens vergaderingen of in de klas, ruwe ideeën schetsen terwijl je onderweg bent of handgeschreven commentaar toevoegen aan visuele berichten met behulp van geschikte apps. Voorbeelden van deze apps zijn Wacom’s Bamboo Loop of Bamboo Paper, dat gebruikers de mogelijkheid biedt om op elk moment en op elke plek ideeën en gedachtes vast te leggen’’, voegt hij toe. ‘’Wacom heeft gebruik gemaakt van haar 30 jaar ervaring bij de ontwikkeling van deze styli.’’


 
Beschikbaarheid en prijzen
De tweede generatie Bamboo Stylus solo en Bamboo Stylus duo zijn, net als de nieuw Bamboo Stylus alpha, vanaf vandaag verkrijgbaar in Wacom’s eStore of bij diverse retailers.
 
De Bamboo Stylus duo kost €29,90, de Bamboo Stylus solo €19,90 en de Bamboo Stylus alpha kost €14,90. Alle prijzen zijn inclusief BTW.
 
Een video van de Bamboo styli is beschikbaar via het YouTube-kanaal van Wacom Europe.
 
-einde-

Over Wacom

Wacom®, opgericht in 1983, is een wereldwijd opererende onderneming met hoofdkantoor in Japan met dochterondernemingen en kantoren in de gehele wereld om de marketing en distributie te ondersteunen in 150 landen. Wacom’s visie is om mensen en technologie dichter bij elkaar te brengen met natuurlijke interface technologie. Daarmee is de onderneming de leidende fabrikant geworden van interactieve pen displays, digitale styli en oplossingen voor het opslaan en verwerken van digitale handtekeningen. De geavanceerde technologie van Wacom’s intuïtieve invoerinstrumenten wordt wereldwijd gebruikt voor het creëren de meest opwindende digitale kunst, film, speciale effecten, mode en vormgeving en voorziet zakelijke en thuisgebruikers met de vooraanstaande technologie om hun persoonlijkheid tot uitdrukking te brengen.

Miljoenen mensen wereldwijd gebruiken de draadloze en batterij loze drukgevoelige digitale pen technologie om hun smartphones, tablet of desktop computers te bedienen en hun individuele creativiteit te uiten. De onderneming biedt haar producten ook als OEM soluties aan leidende fabrikanten die groeiende markten bedienen. Wacom’s interface technologie, genaamd Wacom Feel IT Technologies, wordt eveneens aangeboden als een geïntegreerde oplossing voor strategische partners. De meeste fabrikanten van tablet Pc’s rekenen op de geavanceerde kenmerken van betrouwbaarheid van het merk voor het leveren van een superieure user interface ervaring.

Voor meer informatie over de producten van Wacom Europe ga je naar http://www.wacom.com.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Marlieke Berkman
Hill+Knowlton Strategies
tel: + 31 (0) 20 404 47 07
e: marlieke.berkman@hkstrategies.com
 
Anna Wesolowski
Wacom Europe GmbH
tel: +49 2151 3614–306
e: Anna.Wesolowski@wacom.eu
Geplaatst:
Verstreken tijd: 12 jaar en 109 dagen

Bedrijfsinfo  

Logo Wacom Europe GmbH
  ++49-(0)2151-36 14-0
  info@wacom-europe.com
  www.wacom-europe.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo Kraken
Logo Proofpoint
Logo GXO
Logo Red Hat
Logo Pegasystems
Logo Dell Technologies
Logo Techleap.nl
Logo Dell Technologies
Logo HCC
Logo Conclusion
Logo PIDZ
Logo Schneider Electric
Logo Databricks
Logo ilionx
Logo SAS Nederland
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101295 persberichten
6831 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15705 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR