Nijmegen, 9 september 2013 – Eind vorig jaar tekenden Innovation Group en Aia Software een samenwerkingsovereenkomst en nu is de relatie bezegeld met de eerste gezamenlijke klant in de verzekeringsindustrie. De customer communications managementoplossing (CCM) combineert Insurer van Innovation Group en ITP van Aia Software en biedt daarmee een veel grotere controle over de communicatieprocessen. ITP is gericht op het besparen van zowel geld als tijd en produceert zeer gepersonaliseerde correspondentie op een interactieve en dynamische manier. Verzekeraars krijgen daarmee de gewenste flexibiliteit terwijl ze toch volledige controle houden op het proces.
ITP richt zich op de behoefte bij verzekeraars om hun klanten een betere dienstverlening te laten ervaren. Het integreren van ITP in de eigen Insurer oplossing maakt dat Innovation Group een snellere time-to-market voor nieuwe documenten mogelijk maakt doordat er minder resources nodig zijn voor het creëren en distribueren van klantcommunicatie op maat.
“Met behulp van Aia Software kunnen we nu een end-to-end oplossing bieden als vervanging van verouderde documentproductiesystemen die de steeds hogere eisen van de verzekeringsomgeving niet aan kunnen,” vertelt Ian Bowen, hoofd verkoop bij de Innovation Group. “Deze oudere systemen vereisen veel handmatige input en zijn gecompliceerd. Wij kennen zelfs verzekeraars die tot 500 dagen doen over het bouwen en distribueren van templates voor polissen en claimsdocumenten. Met ITP kunnen deze bedrijven hun documenten eenvoudig en snel beheren, aanpassen of aanvullen zonder dat de IT-afdeling er bij betrokken hoeft te worden.”
“We zijn trots op de Innovation Group als uitbreiding van ons partnernetwerk. Met deze samenwerking en de gezamenlijke nieuwe klant zijn we weer een stap dichterbij ons doel: de belangrijkste customer communications-specialist worden in Europa,” zegt Leon Pillich, directeur van Aia Software. “Samen met de Innovation Group willen we de meest kosteneffectieve oplossing voor deze markt bieden met een makkelijk te gebruiken product van hoge kwaliteit. Met ITP is dit gelukt, we geven de verzekeraars de benodigde tools om snel te kunnen reageren op de marktomstandigheden. Maar nog belangrijker: hiermee staat de klant echt centraal in het hele communicatieproces.”
=====
Over The Innovation Group plc
The Innovation Group plc is een internationale leverancier van business process outsourcing en softwareoplossingen voor organisaties die actief zijn in verzekeringen, mobiliteit, automotive en onroerend goed. Innovation Group levert onder andere contact centers, reparatienetwerken, process management, logistieke en technische ondersteuning en diensten op het gebied van schadeherstel en claimafhandeling. Innovation Group heeft wereldwijd meer dan 800 internationale klanten waaronder AXA Insurance, RSA, Encompass, Hertz, CNA, Main Street America Group, American Modern Insurance Group, LeasePlan, The Ford Motor Company, Aviva, Toyota en Zurich. De 2300 medewerkers van de Innovation Group werken vanuit Groot Brittannië, Australië, België, Canada, Frankrijk, Duitsland, Japan, India, Pakistan, Zuid-Afrika, Spanje en de Verenigde Staten.
www.innovation-group.com
Over Aia Software
Aia Software ontwikkelt en verkoopt wereldwijd ITP, de complete oplossing voor Customer Communications Management. Deze flexibele en betrouwbare software helpt organisaties bij het genereren, creëren en beheren van alle geschreven klantcommunicatie.
Door het beheer van de content zo min mogelijk afhankelijk te maken van de IT-afdeling versterkt Aia Software de klantgerichtheid en slagkracht van organisaties. ITP sluit naadloos aan op bestaande databases en bedrijfsapplicaties als ERP, CRM en CMS.
ITP wordt gebruikt door meer dan 1000 bedrijven over de hele wereld. Sinds de oprichting in 1988 is Aia Software uitgegroeid tot een belangrijke internationale speler in vele sectoren, met name in de financiële dienstverlening, verzekeringsbranche en overheid. Zo maakt ruim de helft van de gemeenten in Nederland gebruik van ITP.
Aia Software is een Nederlands bedrijf met het hoofdkantoor in Nijmegen en vestigingen in de Verenigde Staten, Engeland en Duitsland.
www.aiasoftware.com
Contact
WongWorks PR
Ingrid Wong
06-147 67 539
ingrid@wongworks.nl