www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 68 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

UNIT4 levert ERP-software aan ontwikkelingsorganisatie CGIAR

Sliedrecht - 03. September 2013

CGIAR, een internationaal consortium van non-profit landbouwkundige ontwikkelingsorganisaties, kiest voor het ERP- systeem Agresso van UNIT4. De implementatie van het managementsysteem voor internationaal onderzoek is de eerste fase van een wereldwijd project in de onderzoeksector. Tien CGIAR-organisaties gaan gebruik maken van deze oplossingen, onderzoeksinstelling WorldFish heeft daarbij de primeur. Met het totale project is vier miljoen dollar gemoeid.

Met de implementatie van het Agresso ERP-systeem ontstaat een uniform onderzoekmanagementsysteem voor het gehele CGIAR-consortium, wat ook wel ‘One Corporate System’ (OCS) wordt genoemd. Het OCS, dat wordt ondersteund door UNIT4 Agresso Managed Services, verlaagt de beheerkosten en verhoogt de efficiëntie door middel van diverse functies. Het gaat daarbij om projectmanagement, donor- en partnermanagement, HR, financiën, inkoop en resourceplanning.

CGIAR zet zich in om armoede op het platteland te verminderen, de voedselzekerheid te verhogen, de volksgezondheid te verbeteren en om het gebruik van natuurlijke bronnen te verduurzamen. Het werk wordt uitgevoerd door vijftien CGIAR-centra die nauw samenwerken met honderden partners, waaronder nationale en regionale onderzoekinstituten, maatschappelijke organisaties, de academische wereld en de particuliere sector. 

De ontwikkelingsorganisatie WorldFish wijdt zich aan het verminderen van armoede en honger door het verbeteren van de visserijen en de visteelt. De organisatie heeft meer dan 350 wetenschappers en medewerkers in acht landen in Azië, Afrika en rond de Stille Oceaan. Het hoofdkantoor is gevestigd in Maleisië en de regionale kantoren staan in Bangladesh, Cambodja, Egypte, Malawi, Myanmar, de Filipijnen, de Salomonseilanden en Zambia.

“Met de veranderingen kunnen we beter samenwerken met partners voor een maximaal resultaat”, legt Stephen Hall, Director General bij WorldFish, uit. “Met het geïntegreerd ERP-systeem wordt WorldFish efficiënter en effectiever. Door OCS, dat is gebaseerd op UNIT4 Agresso, dalen de kosten van IT-investeringen en systeemondersteuning geleidelijk, terwijl de diensten significant verbeteren omdat we middelen, informatie en voorbeelden met elkaar delen.”

OCS zorgt voor een verbeterde dienstverlening voor alle belanghebbenden, waaronder programmamanagers, projectleiders, donateurs en partners door:
  • Het verstrekken van actuele en accurate managementinformatie door verbeterde rapportagetools
  • Het creëren van één plek waar gegevens worden ingevoerd en bewaard
  • Het efficiënter maken van werkmethoden door snellere besluitvorming via een online goedkeuringsproces (minder papieren formulieren)
  • Het verlenen van toegang tot actuele informatie voor programmamanagers en projectleiders
  • Het maximaliseren van het gebruik van beschikbare technologie door automatisering van processen
  • Een betere informatiedeling tussen ondersteunend personeel en het management
  • Het faciliteren van programma- en budgetinspectie
  • Het zorgen voor een grotere verantwoordingsplicht
  • Het bieden van meer verantwoordelijkheid aan de regionale kantoren, omdat zij directe toegang tot het systeem krijgen. 
Beeldmateriaal van de werkzaamheden van WorldFish is hier te vinden.
 
UNIT4 zet een wereldwijde standaard voor bedrijfssoftware die snel veranderende organisaties in de commerciële en publieke sector helpt om in te kunnen spelen op interne en externe veranderingen. Simpel, snel en kosteneffectief. De automatiseerder heeft activiteiten in zestien landen in Europa en tien landen in Noord-Amerika, Afrika & Azië-Pacific. De omzet in 2012 bedroeg 469,8 miljoen euro. Het bedrijf telt meer dan 4.000 werknemers en het hoofdkantoor is gevestigd in Sliedrecht. UNIT4 biedt een breed portfolio van oplossingen. In de Benelux levert UNIT4 business software voor verschillende sectoren, waaronder accountancy, gezondheidszorg, groothandel en distributie, mkb, onderwijs, publieke sector en zakelijke en financiële dienstverlening. Daarnaast levert UNIT4 oplossingen voor personeelsinformatie en salarisverwerking, business intelligence, e-commerce en diensten op het gebied van continuïteit en cloud computing.
Website: http://www.unit4.nl
 
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met LEWIS PR: 
Jorie Post
Tel: +31 (0)40 – 235 46 00
E-mail: jorie.post@lewispr.com
www.lewispr.com
Recent van Unit4  
Zes op de tien professionals in zakelijke dienstverlening verwachten komend jaar meer werkvolume of complexere werkzaamheden

Scanmarket by Unit4 groeit in klanten en zet in op innovatie

Gemeente Tilburg vernieuwt financiële IT-infrastructuur met Unit4 ERPx

Verstreken tijd: 13 jaar en 68 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Unit4 contact  

+ 44 (0) 1423 537 837
www.unit4.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu