www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 164 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

Check Point R77 biedt ThreatCloud Emulation-dienst tegen Zero-Day-aanvallen

Update van het bestaande platform levert prestatieverbetering tot wel 50 procent op dankzij nieuwe HyperSpect-technologie

Houten, 2 september 2013Check Point Software Technologies introduceert Check Point R77, de nieuwste versie van zijn Software Blade-architectuur. R77 biedt naast meer dan vijftig verbeteringen aan het product tevens een nieuwe ThreatCloud Emulation-dienst, Check Point HyperSpect die zorgt voor nog betere prestaties, Check Point Compliance Software Blade, nieuw Central Device Management, verbeterd identiteitsbeheer dankzij RADIUS- integratie en verbeteringen aan het Check Point GAiA besturingssysteem.

Cybercriminelen werken tegenwoordig in duizelingwekkende snelheid aan nieuwe methodes die hun slachtoffers aanvallen met op maat gemaakte malware. Onderzoekers schatten in dat er elke dag tussen de 70.000 en 100.000 nieuwe malware-varianten bijkomen. Het staat buiten kijf dat dit ook impact heeft op de beveiliging van bedrijfsnetwerken. Deze netwerken hebben behoefte aan een combinatie van threat prevention-mogelijkheden, een snelle beveiligingsinfrastructuur en geautomatiseerde compliance-mogelijkheden. Check Point R77 brengt al deze zaken samen op een enkel platform. 

“Onze klanten moeten de bad guys een stap voor zijn bij het beschermen van hun netwerken. R77 biedt het beste en veiligste platform om dat te kunnen doen. Onze software blade-architectuur is vanaf de grond aan opnieuw ontworpen voor betere prestaties en dankzij de cloud-based threat emulation en geautomatiseerde compliance monitoring is het de meest uitgebreide meerlaagse beveiligingsoplossing die momenteel verkrijgbaar is”, zegt Dorit Dor, vice president of products van Check Point Software Technologies. 

De nieuwe functies van R77 Software Blade zijn onder andere: 

Check Point ThreatCloud Emulation-dienst
Check Point’s ThreatCloud Emulation-dienst voorkomt infecties door onbekende dreigingen, nieuwe varianten van malware, gerichte aanvallen en advanced persistent threats (APT). De ThreatCloud Emulation-dienst inspecteert verdachte bestanden razendsnel en bootst de werking van de bestanden na om te zien of ze zich verdacht gedragen. Als dat het geval is worden deze direct geblokkeerd. De informatie die daarmee wordt vergaard kan eventueel direct gedeeld worden met het cloud gebaseerde Check Point-netwerk ThreatCloud

Check Point HyperSpect
R77 is de eerste release die Check Point HyperSpect bevat. Dit is intelligente, adaptieve content inspectiefunctionaliteit die zorgt voor maximale prestaties van de hardware. De prestaties kunnen hiermee tot wel 50 procent stijgen op alle high-end-platformen. 

Check Point Compliance Software Blade
Check Point’s Compliance Software Blade is volledig beschikbaar in de R77 release. De Compliance Software Blade is geintroduceerd in maart 2013 en is de eerste oplossing die diepgaande kennis biedt van zeker 300 security best practises en volledig integreert met next generation firewalls. De oplossing houdt constant in de gaten of alle wijzigingen op het netwerk nog steeds voldoen aan alle compliancy-eisen en het beveiligingsbeleid van de organisatie. 

Andere verbeteringen
Nieuw en geïntegreerd centraal device-beheer waarmee organisaties de diverse security gateways efficiënt kunnen beheren. Verder zijn er verbeteringen doorgevoerd in Check Point GAiA, het Unified Secure Operating System, waardoor upgrades en updates sneller operationeel zijn met minder downtime. 

Prijs en beschikbaarheid
De R77 Release is een gratis upgrade voor bestaande klanten. De kosten voor de ThreatCloud Emulation-dienst beginnen bij een maandelijks bedrag van 500 dollar voor 10.000 bestanden die gescand worden. R77 en ThreatCloud Emulation-dienst zijn vanaf 2 september 2013 wereldwijd beschikbaar via het partnerkanaal. 

Lees voor meer informatie het volledige, Engelstalige persbericht 

----------- 

Over Check Point
Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com) biedt als total security aanbieder centraal beheerde, totale beveiliging voor netwerken, data en endpoints. Deze unieke aanpak beveiligt Check Point klanten tegen internetbedreigingen, reduceert complexiteit en verlaagt de total cost of ownership. Met zijn dynamische Software Blade-architectuur biedt Check Point veilige, flexibele en eenvoudige oplossingen, op maat van de klant. Hierdoor komt de oplossing tegemoet aan de reële beveiligingsbehoeften van elke organisatie of IT omgeving. Naast gerenommeerde Fortune 100 bedrijven, heeft Check Point eveneens tienduizenden kleine en middelgrote bedrijven als klant. De ZoneAlarm oplossingen beschermen miljoenen klanten tegen hackers, spyware en identiteitsdiefstal. 

Voor meer informatie 

Check Point Software
Arthur van Uden
Tel:  030-5112110 

Whizpr
Paul Maris / Annerieke Kamphuis
Tel: 0317-410483
E-mail: checkpoint(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 12 jaar en 164 dagen
Check Point So.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Key2XS
Logo Decos
Logo  Fundaments, Expert in Clouds
Logo 12Build
Logo NeuroCluster AI
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo NetRom Software
Logo Eijsink
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo Bommel Wonen
Logo We talk SEO B.V.
Logo The Digital Neighborhood
Logo Web Wings
Logo DNA Services B.V.
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Databricks
Logo TOPdesk
Logo PocketBook
Logo Lightspeed
Logo Proximus NXT
Logo ManageEngine
Logo Zscaler
Logo Deel
Logo SureSync
Logo Palo Alto Networks
Logo Pro Motion Film
Logo We talk SEO B.V.
Logo Deel
Logo HCC
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102964 persberichten
6985 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16931 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl