ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 172 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: En Serio

Zelf IGEL thin client-firmware aanpassen met de Universal Customization Builder

Aanpassingen mogelijk na training, zonder kostbare ondersteuning en met behoud van ondersteuning IGEL helpdesk

Utrecht, 8 augustus 2013IGEL Technology kondigt de Universal Customization Builder (UCB) aan, waarmee klanten na het volgen van een training eenvoudig gepersonaliseerde packages voor hun IGEL Universal Desktop firmware kunnen creëren en uitrollen. De IGEL UCB biedt voorgedefinieerde templates voor speciale gebruiksscenario’s zoals het lokaal installeren van applicaties of het instellen van registerwaardes in Windows. Dankzij de grafische interface van de software zijn beheerders in staat dergelijke taken uit te voeren zonder diepgaande kennis van shell- of Windows-scripting. Deze nieuwe en flexibele functionaliteit van de UCB is, naast de High Availability mogelijkheid, de tweede optionele uitbreiding voor de toonaangevende remote management software van IGEL, de Universal Management Suite.

Een andere belangrijke feature van de IGEL Universal Customization Builder is de ondersteuning van de lokale installatie van applicaties, zoals extra stuurprogramma’s voor sectorspecifieke hardware. Maar ook programma’s voor de detailhandel om software voor PoS-systemen te integreren zijn gemakkelijk lokaal te installeren. Bovendien kunnen packages voor Windows hotfixes worden gemaakt en uitgerold als partiële updates zonder dat daar scripting voor nodig is, zodat bandbreedte gespaard wordt.

UCB-licentie vereist IGEL training
Voorafgaand aan de activering van de UCB-functie binnen de Universal Management Suite (UMS) is het vereist dat de gebruiker een training volgt, om ondersteuning van de IGEL helpdesk voor de aangepaste packages te behouden. Na deelname aan de speciale UCB-training kunnen gekwalificeerde gebruikers gepersonaliseerde packages maken voor de "aangepaste partitie" binnen de firmware van IGEL Linux evenals "partiële updates" uitrollen voor Microsoft Windows Embedded Standard 2009 en Windows Embedded Standard 7. Alle gepersonaliseerde packages worden automatisch gegenereerd en gecontroleerd op syntaxfouten. Zoals altijd worden deze packages zowel voor Linux als voor Windows uitgerold met behulp van de IGEL UMS. Bovendien beheert de gebruiker zijn eigen projecten binnen deze suite en wordt tevens het versiebeheer van de firmware packages automatisch uitgevoerd.

“Met de Universal Customization Builder zijn klanten van IGEL in staat hun Universal Desktop thin clients nog doelgerichter en uitgebreider in te zetten en zijn niet langer gebonden aan het uitvoeren van dure ontwikkelingsprojecten. Bovendien kunnen systeembeheerders hun klanten nu firmware op maat bieden”, zegt Edwin de Ron, Sales Manager van IGEL Technology in Nederland. “Op deze manier dragen onze oplossingen bij tot extra standaardisatiepotentieel en zijn ze nog meer voorbereid op de toekomst.”

Beschikbaarheid
De IGEL Customization Builder Software is per direct beschikbaar. Om deze te gebruiken, is een speciale UCB-licentie nodig die wordt verstrekt na afloop van een verplichte UCB-training. De geplande trainingen zijn hier te bekijken: https://www.igel.com/trainings/ of stuur een e-mail naar training@igel.com.
           
Over IGEL Technology
IGEL Technology is een van 's werelds grootste fabrikanten van thin client hardware en software en is marktleider in Duitsland. IGEL ontwikkelt, maakt en verkoopt Linux-en Microsoft Windows-gebaseerde terminals in diverse uitvoeringen, waaronder conventionele desktopgebaseerde thin clients en thin clients geïntegreerd in LCD-schermen. IGEL levert ook software om oudere pc’s en thin clients veilig toegang te geven tot gecentraliseerde IT-infrastructuren en virtuele desktops.

IGEL Technology is onderdeel van de wereldwijde Melchers Group en lid van BITKOM. Naast het hoofdkantoor in Bremen (Duitsland) en een R&D-afdeling in Augsburg (Duitsland), is IGEL vertegenwoordigd via een dochteronderneming in Groot-Brittannië en zijn er kantoren in Hong Kong, Singapore, Shanghai en Peking. Verder is IGEL ook actief via partnerorganisaties, distributeurs en Authorized IGEL Partners (AIP) in de Verenigde Staten en meer dan 50 andere landen.

Meer informatie is beschikbaar op het internet op http://www.igel.com/nl/

NOOT VOOR REDACTIE
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

The Communication Force
Anke van de Vliet
T +31 (0)23 - 56 56 850
ankevdv@communicationforce.com

Verstreken tijd: 13 jaar en 172 dagen
IGEL contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Sooda internetbureau
Logo Key2XS
Logo Decos
Logo  Fundaments, Expert in Clouds
Logo 12Build
Logo NeuroCluster AI
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo NetRom Software
Logo Eijsink
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo We talk SEO B.V.
Logo The Digital Neighborhood
Logo Web Wings
Logo DNA Services B.V.
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo Dutch IT Channel
Logo KnowBe4
Logo Odin Groep
Logo Object First
Logo Geotab
Logo Lightspeed
Logo NIRPA
Logo Ictivity
Logo Klearly
Logo Unit4
Logo Bidfood
Logo Web Wings
Logo Palo Alto Networks
Logo Zendure
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103000 persberichten
6987 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16951 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR