www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 177 dagen geleden)
Bedrijf:

Intrakoop neemt inkoopfunctie zorginstelling over

WAARDENBURG 31 juli 2013 - Per 1 augustus neemt Intrakoop, de inkoopcoöperatie van de zorg, de inkoopfunctie van Stichting Valkenhof in Valkenswaard over. Annemieke Blokker, bestuurder van Stichting Valkenhof, en Frank Kaptein, bestuurder van Intrakoop, hebben het contract op dinsdag 30 juli ondertekend.

Een consultant van Intrakoop Services gaat 2 dagen per week bij Stichting Valkenhof de inkoopfunctie oppakken. De betrokken inkoper van Stichting Valkenhof, Joep van der Zanden, komt per 1 augustus in dienst van Intrakoop. Verder zal Intrakoop de raad van bestuur van de zorginstelling adviseren op strategisch inkoopniveau.

Frank Kaptein: “Deze ontwikkeling past helemaal in de veranderende markt. Zorginstellingen hebben steeds meer  behoefte aan een flexibele en efficiënte organisatie en maken de afweging wat ze zelf doen en uitbesteden. Inkoop komt in aanmerking voor uitbesteding, omdat het een ondersteunende activiteit is. Bovendien hebben niet alle zorginstellingen voldoende financiële middelen voor een professionele inkoopafdeling. We krijgen dan ook steeds meer vragen van leden om hen te ondersteunen tot uitbesteden aan toe. En als hun eigen inkoopcoöperatie zijn we natuurlijk een logische partij.“

Annemieke Blokker: ”Inkoop is niet onze core business. Juridisering, complexiteit van de markt en het feit dat veel zaken eenmalig zijn, zorgen ervoor dat onze expertise altijd achter de feiten aan hobbelt. Daarom zijn wij op zoek gegaan naar de beste oplossing voor onze instelling, zowel qua expertise als flexibiliteit.”

  • einde bericht

Foto met bijschrift: Annemieke Blokker, bestuurder Stichting Valkenhof, en Frank Kaptein, bestuurder Intrakoop, hebben 30 juli het contract ondertekend voor overname van de inkoopfunctie

Intrakoop
Onder het motto ‘ Samen maken we goede zorg beter betaalbaar’ ondersteunt Intrakoop, de inkoopcoöperatie van de zorg, zorginstellingen bij het terugdringen van de totale kosten en het verbeteren van de kwaliteit van middelen en diensten. Op het gebied van energie, voeding, medische artikelen en facilitaire diensten. Ruim 580 zorginstellingen met meer dan 6.000 locaties zijn lid van Intrakoop.

Noot voor de redactie (niet voor publicatie):

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Marja ten Voorde, afdeling Communicatie
Bel (0418) 65 70 70 of mail: communicatie@intrakoop.nl


Verstreken tijd: 12 jaar en 177 dagen
Intrakoop contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo Eijsink
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo Bommel Wonen
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Deel
Logo Pegasystems
Logo Xerox
Logo Kraken
Logo Vertiv
Logo Schneider Electric
Logo Palo Alto Networks
Logo Geotab
Logo Conclusion
Logo ManpowerGroup
Logo KnowBe4
Logo Fujitsu Nederland
Logo Trend Micro
Logo Kansspelautoriteit
Logo Fellowmind
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102827 persberichten
6971 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16781 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR