Kingston Technology Europe Co LLP, onafhankelijk wereldwijd marktleider in geheugenproducten, introduceert server geheugenoplossingen voor microservers, een nieuw, groeiend segment van de servermarkt. Kingstonheeft 1.35v low-voltage ECC SO-DIMMs en niet-geregistreerde DIMMs, beiden in 1600MHz en 1333MHz frequenties, om zowel x86 en ARM-based processors te ondersteunen als system-on-chip (SoC) designs.
Microservers winnen snel aan populariteit, omdat bedrijven op zoek zijn naar sterke, nog meer energie- en ruimte-efficiënte oplossingen die specifieke datacenterbehoeften of cloud applicaties bedienen. Voorbeelden hiervan zijn web hosting, cloud hosting en big data waarbij per seconde terabytes of petabytes aan data worden geanalyseerd. Kingston’s low-voltage, high-performing microserver geheugenmodules zijn de perfecte toevoeging voor het volbrengen van deze taken.
“Door nieuwe SoC-ontwerpen met een laag energieverbruik zoals Intels Avoton en ARM-based ontwerpen van Calxeda, Applied Micro en Marvell, konden early adopters microservers op de servermarkt brengen,” zegt Ferdi van der Zwaag, Business Development Manager Nederland bij Kingston Technology. “Nu het microserver ecosysteem en de markt zich ontwikkelen en groeien, zijn wij er om onze partners en klanten te bedienen met geheugen met een laag energieverbruik en high-performance."
Kingston viert 25 jaar in de geheugenindustrie. Het bedrijf werd opgericht op 17 oktober 1987 en is sindsdien uitgegroeid tot de grootste third-party geheugenproducten ter wereld. Bekijk hier de verjaardagsvideo en een tijdslijn met de mijlpalen van de geschiedenis van Kingston. Daarnaast viert HyperX geheugen zijn tiende verjaardag. De eerste HyperX high-performance geheugenmodule werd uitgebracht in november 2002.
Multimedia

Technical specifications

About the company
Kingston is te vinden via:
YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx
Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity
Twitter: http://twitter.com/kingstonhq
LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/164609?trk=tyah
Google+: https://plus.google.com/u/0/+kingston/posts
Over Kingston Technology Company, Inc.
Kingston Technology Company, Inc. is ’s werelds grootste onafhankelijke fabrikant van digitale geheugenproducten. Kingston ontwerpt, produceert en distribueert geheugenproducten voor desktop pc’s, laptops, servers en printers en flashgeheugens voor PDA’s, mobiele telefoons, digitale camera’s en MP3-spelers. Door zijn grote netwerk van dochterondernemingen en filialen heeft Kingston productievestigingen in Californië, Taiwan en China en verkoopkantoren in de Verenigde Staten, Europa, Rusland, Australië, Turkije, Oekraïne, India, Taiwan, China en Latijns-Amerika. Meer informatie over Kingston is te vinden ophttp://www.kingston.com/europe.
Kingston en het logo van Kingston zijn geregistreerde handelsmerken van Kingston Technology Corporation. Alle rechten voorbehouden. Alle andere merken kunnen het eigendom zijn van hun respectieve rechthebbenden.
Contact details
Voor meer informatie:
Kingston Technology Europe Co LLP
Ferdi van der Zwaag, Business Development Manager Nederland
E-mail: fvanderzwaag@kingston.eu
Voor meer informatie, fotomateriaal of testexemplaren kunt u contact opnemen met Renate van der Wal van LEWIS PR:
Tel: + 31 (0)40 235 46 00
E-mail: kingston@lewispr.com