www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 68 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

Mendix verdubbelt omzet

Inkomsten groeien met 109% in de eerste helft van 2013

Rotterdam – 11 juli 2013 – Mendixleverancier van het App Platform voor mobiele- en web-bedrijfsapplicaties, heeft de omzet voor de eerste helft van 2013 meer dan verdubbeld ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Ook in de rest van 2013 verwacht het bedrijf sterke bedrijfsresultaten neer te zetten.

De omzetgroei van Mendix is te danken aan de drie belangrijkste regio's, Noord-Amerika, Europa en het Verenigd Koninkrijk. In de eerste helft van 2013 werd het partner-ecosysteem uitgebreid, als aanvulling op bestaande partnerships met organisaties als Capgemini en FICO. Daarnaast ziet Mendix een sterk toegenomen vraag in belangrijke verticale markten als life sciences, de financiële dienstverlening, telecommunicatie en zakelijke dienstverlening. Zowel nieuwe klanten zijn het platform gaan gebruiken, maar ook bestaande klanten zijn steeds meer applicaties gaan bouwen met hetMendix App Platform.

Personeelsgroei

Mendix blijft het wereldwijde team uitbreiden om aan de toegenomen vraag te kunnen voldoen. Zo werd het personeelsbestand in Amerika het afgelopen jaar verdubbeld en ook in Nederland is er veel vraag naar nieuw personeel. Om deze mensen te huisvesten opende Mendix in mei een nieuw Europees hoofdkantoor in Rotterdam en ook het kantoor in Boston verwacht op korte termijn uit te breiden.

'De sterke bedrijfsresultaten die we al zo vroeg in 2013 zien, zijn het gevolg van onze enterprise platform-strategie,' zegt Derek Roos, oprichter en CEO van Mendix. 'Onze klanten willen dat hun IT-organisaties sneller applicaties ontwikkelen en dat er sneller geïnnoveerd kan worden. En dat is precies waar Mendix mee helpt.'

Mendix 5

Vorige maand werd Mendix 5 geïntroduceerd, de nieuwste versie van het applicatieplatform, waarmee bedrijven het ontwikkelen van enterprise-appsdrastisch kunnen versnellen. Roos: 'Mendix 5 is erg goed ontvangen, met name door nieuwe features als een Enterprise App Store, multi-device layoutsen herbruikbare app-functionaliteit. Bedrijven kunnen hun projectteams nu veel productiever maken door ze met Mendix bedrijfsapplicaties te laten ontwikkelen. Niet binnen maanden, maar in slechts enkele dagen. Dat is vele malen beter dan bij traditionele enterprise IT-projecten, die vaak een veel langere looptijd en onzekere resultaten hebben.'

Over Mendix
Mendix levert het App Platform waarmee organisaties sneller en beter web- en mobiele bedrijfsapplicaties kunnen ontwikkelen, integreren en aanpassen aan veranderende processen. Hierdoor is er niet in maanden, maar al in dagen resultaat te boeken en toegevoegde waarde voor de business te realiseren.Mendix heeft klanten als GE, Roche, ABN AMRO, TNT en Yahoo. Mendix is een internationaal bedrijf met kantoren in de Verenigde Staten, het Verenigd Koninkrijk, Nederland en Zuid-Afrika. Probeer het App Platform gratis op www.mendix.com/signup.

Meer informatie (voor de pers)

L&DJ PR
Onno Louwen
t. 020 2050 429 
e. 
onno@l-dj.nl


Verstreken tijd: 13 jaar en 68 dagen
Mendix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl