www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 6 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Co-Workx / Fenceworks

R&M en Cofely bundelen krachten in raamovereenkomst

Apeldoorn,4 juli 2013 - R&M heeft met Cofely Nederland een overeenkomst gesloten voor de levering van complete dataoplossingen. Beide bedrijven werken al jaren samen voor één van de grootste banken van Nederland en gaan die relatie uitbreiden. R&M wordt nu voor Cofely landelijk een preferred leverancier van dataoplossingen.

Gezamenlijke businessontwikkeling
Cofely is al jaren de installatiepartner van R&M voor alle dataoplossingen in de datacenters van een grote Nederlandse bank. Verder verzorgen zij als technisch dienstverlener ook alle diensten ten aanzien van installatie en onderhoud bij deze klant.  "Omdat zowel R&M als Cofely hun samenwerking willen intensiveren, hebben wij de ambities van beide bedrijven voor verdere ontwikkeling op het gebied van dataoplossingen in een nieuwe raamovereenkomst vastgelegd", zegt Bas Mondria, Sales Director Nederland bij R&M. "Gezien de toenemende interesse van bedrijven en non-profit organisaties in onze complete dataoplossingen, zijn wij blij dat Cofely daar mede invulling aan gaat geven."

Zwitserse kwaliteit en precisie
Binnen het brede technische dienstverleningsportfolio van Cofely, ontwerpt, levert en onderhoudt dit bedrijf ook communicatienetwerken voor de industrie en utiliteitsbouw. Na installatie wordt zo'n netwerk gemeten en afhankelijk van de klantwens gecertificeerd met een garantie tot maximaal 25 jaar. "Met de toevoeging van R&M als preferred leverancier voor dataoplossingen kunnen wij onze klanten een totaaloplossing van Zwitserse kwaliteit en precisie leveren", vertelt Wim Vrij, Leadbuyer Building Automation van Cofely. "Deze samenwerking vergroot onze kansen op meer business in de momenteel moeilijke marktsituatie."

Over R&M
Reichle & De-Massari AG (R&M) ontwikkelt en produceert bekabelinginfrastructuren voor communicatienetwerken. Met hoge kwaliteit producten voor koper- en glasvezelnetwerken heeft R&M de reputatie van marktleider in kwaliteit opgebouwd. Het bedrijf is in meer dan 30 landen actief met een eigen verkoop- en marketingorganisatie. Met een omzet van CHF 183,6 miljoen in 2012 en 724 medewerkers, behoort R&M tot de top 3 leveranciers in Europa en het Midden-Oosten. Het bedrijf is eigendom van de Reichle-familie en wordt als een onafhankelijk familiebedrijf gerund.

Meer informatie is te vinden op: www.rdm.com of www.rdm.com/bnl.

NOOT VOOR DE REDACTIE
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Co-Workx, Peter Gloudemans
Tel: 06-53471777
Email: peter@co-workx.nl

Verstreken tijd: 13 jaar en 6 dagen
R&M Netherland.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl