Amsterdam, 26 juni 2013 – Konica Minolta, leverancier van documentoplossingen, is door de European Digital Press Association (EDP) opnieuw bekroond met een award voor de bizhub PRESS 1250-productserie. EDP is een samenwerkingsorganisatie van Europa’s belangrijkste digitale printmagazines. De jury van de EDP benoemde de bizhub PRESS 1250/1250P, bizhub 1052 en de bizhub PRO 1052 tot winnaar in de categorie ‘Best production cut-sheet printer – high production’ 2013. Het winnen van deze award helpt Konica Minolta om haar marktaandeel in de Europese production printing-markt verder te vergroten.
“Wij zijn voor onze klanten continu bezig met het creëren van toegevoegde waarde voor hun business. Daarom zijn we erg trots dat Konica Minolta hiervoor ook internationale erkenning krijgt,” aldus Ruud van Soest, Marketing Manager bij Konica Minolta Business Solutions Nederland BV. “Na het winnen van de EDP award in 2009 en 2011 zijn we erg blij dat we ook nu weer een award mogen ontvangen.”
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Altijd als eerste de meest recente persberichten van Konica Minolta via deze RSS-feed: http://www.octanewire.com/nl/rss.php?client=42
Over Konica Minolta Business Solutions Nederland BV
Konica Minolta Business Solutions Nederland BV, gevestigd in Badhoevedorp, Nederland, is een volledige dochter van Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, gevestigd in Langenhagen, Duitsland. Het hoofdkantoor bevindt zich in Tokio, Japan. Het bedrijf levert producten, systemen, diensten en software-oplossingen die voorzien in de behoefte van kantoor- en productie printing-omgevingen, op het gebied van documentoplossingen. Het productaanbod omvat kleur en zwart-wit multifunctionals, productie printing-systemen, laser printers en all-in-one printers. Daarnaast levert Konica Minolta management software, waarmee alle systemen naadloos kunnen worden geïntegreerd in bestaande werkprocessen en IT-omgevingen. Om klanten optimaal te ondersteunen met kwalitatief hoogwaardige en duurzame oplossingen, investeert Konica Minolta continu in onderzoek en ontwikkeling en zet daarmee regelmatig nieuwe normen voor de gehele printing industrie op het gebied van innovatie, groen en veiligheid. Konica Minolta is binnen EMEA actief in meer dan 50 landen. Meer informatie over Konica Minolta Business Solutions Nederland BV is te vinden op de website: http://www.konicaminolta.nl/business-solutions of kom in contact via http://www.facebook.com/KonicaMinoltaNL of volg ons op Twitter via @KonicaMinoltaNL
Voor algemene informatie over Konica Minolta Business Solutions Nederland BV kunt u contact opnemen met:
Ruud van Soest
Marketing Manager
Telefoon: 020 - 658 41 41
Email: ruud.vansoest@konicaminolta.nl
Voor verdere persinformatie of fotomateriaal kunt u contact opnemen met OCTANE PR
OCTANE PR
Telefoon: 040 266 11 30
E-mail: konicaminolta@octanepr.com
Illustratiemateriaal kunt u ook vinden op: http://www.konicaminolta-images.com