www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 24 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Stark Narrative

Bakeplus Holding BV kiest voor de Hosted Desktop Cloudoplossing van Netdata

Amsterdam, 17 mei 2013Netdata Systems, leverancier van ICT oplossingen voor het MKB, sluit een overeenkomst met Bakeplus Holding BV voor de levering van Hosted Desktop services uit de Cloud.

Bij Bakeplus kunnen bakkers, banketbakkers en ijsbereiders al meer dan 75 jaar terecht voor bakkerijgrondstoffen en aanverwante artikelen. Als vooruitstrevende leverancier is Bakeplus continu bezig haar klanten te voorzien van de beste producten en staan de begrippen kwaliteit, innovatie, service en betrouwbaarheid centraal.

Innovatie en optimalisatie van bedrijfsprocessen vereiste een heroriëntatie op de invulling van IT bij Bakeplus. De vraag vanuit Bakeplus rondom de invulling van haar ICT vraagstuk was kort samengevat als volgt: "we overwegen een geoutsourcete IT oplossing voor de hosting van ons nieuw in gebruik te nemen ERP systeem en een uniforme, betrouwbare werkplek, waarmee volledige flexibiliteit aan de gebruikerskant ontstaat”.

Een belangrijk argument om uiteindelijk Netdata de opdracht te gunnen is de wederzijdse relatie met iunxi.  iunxi is verantwoordelijk voor de levering van alle Wide Area Netwerk diensten voor klanten van Netdata en Bakeplus, maar is tevens sinds jaar en dag ICT adviseur voor Bakeplus. Tussen partijen is grote mate van vertrouwen en loyaliteit, hetgeen zeer waardevol is voor een constructieve samenwerking.

De oplossing voor Bakeplus omvat de primaire functionaliteiten als Microsoft Office, Exchange en filesharing. Tevens worden specifieke bedrijfstoepassingen in de Cloud beschikbaar gesteld. De beschikbaarheid, kwaliteit en veiligheid van de omgeving wordt uiteraard door Netdata gewaarborgd door toepassing van robuuste oplossingen voor hardware, dataopslag, back-up & replicatie en security.

"De oplossing van Netdata sluit aan bij de marktomstandigheden waarin wij verkeren. Deze tijd vereist continu focus op de relatie met de klant. Effectieve hulpmiddelen, waaronder ICT, zijn hierbij essentieel. Maar ook scherp blijven op kwaliteit, kosten en flexibiliteit. De oplossing van Netdata voldoet aan onze eisen en wensen. Daarbij, onze wederzijdse relatie met iunxi draagt bij aan ons vertrouwen in Netdata en een constructieve samenwerking", aldus Rob Sars, algemeen directeur Bakeplus Holding BV.

Voor meer informatie:
Netdata Systems BV                  
Remo Del Mistro
r.delmistro@netdata.nl
tel. 020 – 3370 377
Bakeplus Holding BV
Horst Gouda
horst.gouda@bakeplus.nl
tel. 0418 - 597444

Verstreken tijd: 13 jaar en 24 dagen
PR contact  

Logo Stark Narrative
Netdata System.. contact  

+31(0)20-3370377
www.netdata.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu