www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 35 dagen geleden)
Bedrijf:

Groot Rotterdams schoolbestuur RVKO kiest voor Heutink ICT

HENGELO (Ov), 24 juni 2013− Heutink ICT, marktleider in ICT voor het primair onderwijs, is bij een prestigieuze landelijke aanbesteding als tweevoudig winnaar uit de bus gekomen. De RVKO (Rotterdamse Vereniging voor Katholiek Onderwijs), een van de grootste schoolbesturen van Nederland, koos uit meerdere aanbieders Heutink ICT als nieuwe partner voor beheer en onderhoud van de ICT-omgevingen. Voor de levering van alle hardware viel de keuzeop het Hengelose bedrijf. De definitieve gunning werd officieel verleend op 14 mei jongstleden.

De aanbesteding was onderverdeeld in twee percelen. Voor beheer en onderhoud van de ICT-omgevingen waren naast Heutink ICT nog drie andere partijen in de race, voor de levering van de hardware waren in totaal zelfs zes aanbieders. De voornaamste reden waarom Heutink ICT voor beide percelen als winnaar uit de bus kwam, was de in het aanbod gerealiseerde verhouding tussen prijs en kwaliteit, aldus Rogier Borggreve, directeur Heutink ICT: "Op die combinatie halen wij vaak gunningen binnen. Bovendien bieden wij als pure onderwijsspecialist een heel breed portfolio. Wat ongetwijfeld ook meespeelt, is het feit dat wij de flexibiliteit bieden om in te spelen op de dynamiek van de markt. Nu er in de onderwijswereld sprake is van krimp, maken wij het voor scholen mogelijk daar zo goed mogelijk mee om te gaan."

Bij de aanbesteding stond de ICT-visie van de RVKO centraal. Deze visie berust op drie uitgangspunten. Allereerst wil het bestuur 'de techniek de deur uit', door waar mogelijk gebruik te maken van SaaS-oplossingen (Software as a Service, waarbij software niet meer lokaal wordt geïnstalleerd maar wordt benaderd via internet). In de tweede plaats wil de RVKO modern en eigentijds onderwijs geven. Zo streeft het bestuur naar Wifi op de scholen. Daarmee komt ook een andere eigentijdse dienst binnen bereik: BYOD (Bring Your Own Device; een concept waarbij leerlingen en leerkrachten op school draadloos kunnen werken met hun eigen laptop of tablet). Het derde uitgangspunt is dat de RVKO recht wil doen aan de verschillende manieren waarop de scholen met ICT omgaan. Sommige scholen lopen op dit gebied voorop, terwijl andere juist meer afwachtend zijn. De RVKO vindt dat elke individuele school bepaalde keuzes met betrekking tot de inzet van ICT zelf moet kunnen maken. ICT is hierbij geen doel op zich, maar staat geheel ten dienste aan de optimalisatie van het onderwijskundig proces.

Over RVKO
De RVKO bestuurt en beheert 140 jaar scholen voor katholiek onderwijs in Rotterdam en de buitengemeenten. Onder het bestuur van de vereniging vallen 61 scholen, verdeeld over ruim 80 locaties voor primair onderwijs, met samen ruim 20.000 leerlingen en 1.800 medewerkers. Daarnaast heeft de RVKO een bestuurskantoor waar de scholen worden aangestuurd. Alle scholen werken vanuit de missie van de vereniging, maar daarbinnen is sprake van een grote diversiteit, bijvoorbeeld in omvang, ICT-vaardigheden en budget. De RVKO vindt het belangrijk dat er ruimte is voor deze verschillen.

Over Heutink ICT
Heutink ICT is een ICT-totaalleverancier met ruim 100 jaar ervaring in het onderwijs. Het bedrijf richt zich op het ontwikkelen, realiseren en beheren van ICT-oplossingen voor het primair, voortgezet en beroepsonderwijs en de dagopvang, inclusief onderwijskundige ondersteuning.

Heutink ICT,Expolaan 50, 7556BE HENGELO (O), telefoon: 074 240 46 06, E-mail: info@heutink-ict.nl, Website: www.heutink-ict.nl.

EINDE PERSBERICHT

Voor redactionele informatie, interviewmogelijkheden en illustratiemateriaal:
Odin Groep, Bianca Immerman,Expolaan 50 7556 BE Hengelo, tel: 074–240 46 00, e-mail: PR@heutink-ict.nl


Verstreken tijd: 13 jaar en 35 dagen
Heutink ICT contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu