Jabra genomineerd voor Microsoft Communication Partner Award 2013
Kopenhagen, 24 juni 2013 – Jabra heeft vandaag met trots aangekondigd dat zij een van de finalisten is in de race om de Microsoft Communication Partner Award.
“De nominatie voor de Communication Partner Award van Microsoft is een mijlpaal voor Jabra,” aldus Mogens Elsberg, CEO van Jabra. “Het bevestigt de kracht van ons businessmodel en het bewijst dat de nauwe samenwerking met onze strategische partners ons een toppositie heeft opgeleverd in de wereld van Unified Communications.”
Handsfree communicatie tussen verschillende apparaten wordt almaar belangrijker, omdat de scheidslijnen tussen werk en privé steeds verder vervagen. Jabra is gespecialiseerd in innovatieve communicatieoplossingen voor gebruik op kantoor, thuis of in de auto.
“Jabra gelooft dat technologie mensen moet motiveren om hun best te doen. De technologie moet zich aanpassen aan mensen en niet andersom,” stelt Mogens Elsberg.
“We zijn blij dat we de finalisten van de Partner Award 2013 de erkenning kunnen geven die ze verdienen,” zegt Jon Roskill, Corporate Vice President van de Worldwide Partner Group, Microsoft Corp. “Dankzij de toewijding waarmee ze de technologische uitdagingen van onze gemeenschappelijke klanten het hoofd bieden, verdienen ze een plek tussen Microsofts meest gewaardeerde partners. Wij feliciteren de finalisten van dit jaar en kijken uit naar het uitmuntende werk dat jullie het komende jaar ongetwijfeld gaan verzetten!”
De awards worden uitgereikt in 44 categorieën. De winnaars worden gekozen uit meer dan 3000 deelnemers uit 106 verschillende landen. De Communications Partner of the Year Award wordt uitgereikt aan partners met bewezen expertise op het gebied van Microsoft Lync.
Jabra heeft het afgelopen jaar een sterke commitment aan de Unified Communications branche getoond, met verschillende nieuwe, voor UC geoptimaliseerde headsets en speakerphones. Ze hebben een behoorlijk aandeel gehad in de groeiende acceptatie van UC en op de manier waarop mensen communiceren en samenwerken.
Kom een kijkje nemen bij de Jabra stand op WPC 2013, om de laatste voor Microsoft Lync geoptimaliseerde Jabra apparatuur te bekijken. Ook kunt u hier onze nieuwe configuratie- en uitroloplossingen zien, die perfect integreren met Microsoft Software Installer (MSI), Windows Management Instrumentation (WMI) software en Microsoft System Center (SSCM).
###
Voor meer informatie:
Pride PR
Laura de Vries
+31 71 568 00 28
gnjabra@pridepr.nl
Over Jabra
GN Netcom is met het merk Jabra wereldwijd marktleider op het gebied van innovatieve headsetoplossingen. Met ongeveer 850 medewerkers en verkoopkantoren over de hele wereld, ontwikkelt en produceert GN Netcom een uitgebreid aanbod aan draadloze headsets en speakerphones voor mobiele gebruikers, en draadloze en draadgebonden headsets voor zakelijke professionals op kantoor en in callcenters. Jabra heeft innovatie, betrouwbaarheid en gebruiksgemak al ruim twee decennia hoog in het vaandel staan. GN Netcom is onderdeel van het op de NASDAQ OMX beursgenoteerde GN Store Nord A/S. Voor meer informatie kunt u terecht op www.jabra.com.