Heerde, 10 juni 2013: Suneco is vanaf nu ook Sitefinity Partner. Als full service internet bureau wordt hiermee het portfolio van .Net oplossingen uitgebreid met nog een sterke CMS oplossing.
“Wij waren al een tijd op zoek naar een CMS oplossing die ons portfolio zou versterken en passen bij onze klanten in het midden en daarboven segment”, zegt Arend van de Beek, Managing Partner van Suneco, “Na een grondige analyse zijn wij er van overtuigd dat Sitefinity naadloos in ons portfolio past”.
Telerik is marktleider op het gebied van .NET onwikkeltools, deze worden wereldwijd gebruikt. Als een ASP .NET CMS oplossing is Sitefinity zeer snel te leren voor .NET Developers, als ook voor iedereen die bekend is met de vele .NET website ontwikkel tools van Telerik.
Voor ontwikkelaars biedt Sitefinity een rijke set aan out-of-the-box modules, hierdoor hebben projecten een kortere doorlooptijd en kunnen developers efficiënt werken. Daarbij komt dat ontwikkelen op Sitefinity een basis biedt voor toekomst vast ontwikkelen omdat het op .NET is gebaseerd en eindeloze mogelijkheden biedt voor uitbreidingen.
Voor zakelijke gebruikers biedt Sitefinity een intuïtieve interface waardoor het eenvoudig te leren is. Niet-technische gebruiker kunnen dan eenvoudig e-commerce, email campagne management, multi-site management, personalisatie, mobile en analytics taken beheren. Een omvangrijke bibliotheek aan filmpjes helpt je direct op weg.
“De toetreding van Suneco tot ons partner netwerk is de eerste stap van Telerik om te voorzien in de groeiende vraag naar Sitefinity in de Nederlandse markt. Wij zijn zeer enthousiast over de ervaring die Suneco meebrengt in ons ecosysteem in de Benelux” zegt Oggy Shopov, Sitefinity Partner Director.
Wij zijn zeer tevreden met de mogelijkheden van Sitefinity en kan in sommige gevallen nog wel eens concurrerend zijn met onze andere oplossingen in ons portfolio zoals Sitecore en Magento.
Op dit moment leiden wij een team van developers op, zodat we een mooi Sitefinity gecertificeerd team hebben om ook de meest complexe Sitefinity projecten tot een succes te maken.
Suneco is een full service internet partner, gespecialiseerd in end-to-end dienstverlening op het gebied van design, nieuwbouw, onderhoud en technische facilitering van complete web omgevingen en complexe hosting omgevingen. Suneco, onderdeel van de Walbeek Groep, heeft gecertificeerde medewerkers in dienst op het gebied van Sitecore, Microsoft en Sitefinity. Tot de klantgroep van Suneco behoren o.a. Heineken, Electrabel, Cito, Mediq, Menzis, Moodkids, CheckPoint en Raising Results.
Meer informatie over Suneco op
http://www.suneco.nl/sitefinity