www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 18 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

UNIT4 maakt koppelen in de cloud mogelijk

Toolkit stelt developers in staat om toepassingen te ontwikkelen op UNIT4 Multivers (Online)

Sliedrecht - 07. June 2013

UNIT4 introduceert een toolkit waarmee ontwikkelaars koppelingen kunnen maken tussen branchespecifieke software en UNIT4 Multivers (Online). Met de API zijn ook apps te ontwikkelen die delen van de functionaliteit van het MKB-administratiepakket beschikbaar stellen op mobiele apparaten. Het maakt niet uit of de software lokaal, in de cloud of in een hybride omgeving draait. De toolkit, UNIT4 Multivers API, is platformonafhankelijk en stelt ontwikkelaars in staat om snel aan de veranderende informatiebehoeftes van ondernemers te voldoen.

Het administratieve pakket voor MKB-ondernemers is al vele jaren aan branchespecifieke software te koppelen via UNIT4 Business Connector. Voor tientallen lokaal te installeren branchepakketten zijn er koppelingen met UNIT4 Multivers beschikbaar. Met de opkomst van administratieve software in de cloud, smartphones en tablets groeit ook de behoefte aan koppelingen tussen cloud software, mobiele toepassingen en UNIT4 Multivers (Online). UNIT4 Multivers API maakt dit mogelijk.

“UNIT4 Multivers API is een omvangrijke toolkit voorzien van een paar honderd objecten. De toolkit biedt alle mogelijkheden van UNIT4 Business Connector, maar is daarnaast platformonafhankelijk. De creativiteit van de ontwikkelaar is de beperkende factor”, aldus product development manager MKB Kuno Klumpers van UNIT4.

Fred Loos, sales- en marketingmanager MKB bij UNIT4: “Wij willen ons focussen op UNIT4 Multivers (Online). Daarom hebben we een platformonafhankelijke toolkit ontwikkeld waarmee softwaredevelopers zelf programma’s kunnen maken die kunnen communiceren met UNIT4 Multivers. Hierdoor zijn ze niet afhankelijk van UNIT4, maar kunnen zo snel inspelen op veranderende informatiebehoeftes van ondernemers.”

UNIT4 Multivers API wordt op 15 juni geïntroduceerd in Diergaarde Blijdorp te Rotterdam. Behalve een productpresentatie zullen specialisten van UNIT4 live demonstreren hoe een toepassing of koppeling te maken. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden voor de introductie van UNIT4 Multivers API. Na de presentatie, die om 10.15 uur begint, is er gelegenheid om de dierentuin te bezoeken.

Over UNIT4
UNIT4 zet een wereldwijde standaard voor bedrijfssoftware die snel veranderende organisaties in de commerciële en publieke sector helpt om in te kunnen spelen op interne en externe veranderingen. Simpel, snel en kosteneffectief. De automatiseerder heeft activiteiten in zestien landen in Europa en tien landen in Noord-Amerika, Afrika & Azië-Pacific. De omzet in 2012 bedroeg 469,8 miljoen euro. Het bedrijf telt meer dan 4.000 werknemers en het hoofdkantoor is gevestigd in Sliedrecht. UNIT4 biedt een breed portfolio van oplossingen. In de Benelux levert UNIT4 business software voor verschillende sectoren, waaronder accountancy, gezondheidszorg, groothandel en distributie, mkb, onderwijs, publieke sector en zakelijke en financiële dienstverlening. Daarnaast levert UNIT4 oplossingen voor personeelsinformatie en salarisverwerking, business intelligence, e-commerce en diensten op het gebied van continuïteit en cloud computing.

Website: http://www.unit4.nl

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met LEWIS PR:
Jorie Post
Tel: +31 (0)40 – 235 46 00
E-mail: jorie.post@lewispr.com
www.lewispr.com

Recent van Unit4  
Scanmarket by Unit4 groeit in klanten en zet in op innovatie

Gemeente Tilburg vernieuwt financiële IT-infrastructuur met Unit4 ERPx

Van Weelde Shipping Group kiest Unit4 ERPx voor modernisering IT-omgeving

Verstreken tijd: 13 jaar en 18 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Unit4 contact  

+ 44 (0) 1423 537 837
www.unit4.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR