www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 36 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

OS-sector nog totaal niet voorbereid op samenwerking met het bedrijfsleven

Amsterdam, 30 mei 2013 – ‘ Minister Ploumen bepleit in haar nieuwe nota ‘Hulp en Handel’ meer samenwerking met het bedrijfsleven. Maar is de sector voor ontwikkelingssamenwerking (OS-sector) klaar voor ‘corporate partnerships’? Vandaag zijn de eerste resultaten van een uitgebreid onderzoek binnen de OS-sector gepresenteerd. Hieruit blijkt dat het merendeel van de OS-organisaties wel wil, maar er eigenlijk totaal nog niet klaar voor is.  

'The Future we Want 2015', een onderzoeksinitiatief van OneWorld en Pifworld.com, heeft als doel inzicht te krijgen in de mate waarin ontwikkelingsorganisaties in de toekomst willen innoveren, kennis delen en samenwerken. De centrale vraag in het huidige deelonderzoek waar 85 uiteenlopende non-profitorganisaties – groot en klein, traditioneel en innovatief - aan deelnamen, is de mate waarin organisaties nu en in de toekomst samenwerken met bedrijven.

Uit eerdere onderzoeken met betrekking tot de strategie [1] blijkt dat 83 procent van de CEO’s in de OS-sector aangeeft dat het sluiten van corporate partnerships prioriteit heeft na 2015. Desondanks blijkt nu uit onderzoek [2] dat maar liefst 72 procent nog geen corporate partnership gesloten heeft. Opmerkelijk is ook dat meer dan de helft (53 procent) nog niet over een aparte afdeling beschikt die gericht is op het betrekken van bedrijven bij haar werk. 

Toch verwachten de ondervraagden dat de inkomstenstroom zal verschuiven. In 2013 denkt 12 procent van de deelnemers dat 20 tot 40 procent van haar fondsenwerving uit corporate partnerships wordt verkregen. En 39 procent van de CEO's in de sector denkt dit percentage in 2015 te behalen.

Maar of het vertrouwen echt zo sterk is, valt te bezien. Vrijwel de hele sector (85 procent) is het namelijk over een ding eens: er moeten andere verdienmodellen komen om een andere manier van inkomsten te genereren.

Onderzoeksresultaten
Survey 1: Strategie in de OS sector - http://tinyurl.com/ososjhk
Survey 2: Samenwerking bedrijfsleven - http://tinyurl.com/oqwgg68

Over ‘The Future we Want 2015’
'2015 - The Future we Want' onderzoek bestaat uit 6 enquêtes met de volgende thema’s: visie en strategie, monitoring en evaluatie, corporate partnerships, het gebruik van social media, particuliere fondswerving en human resources.

Binnenkort volgt het derde deel van het onderzoek met betrekking tot social media. Hierin ligt de focus op in hoeverre social media wordt ingezet om fondsen te werven, welke middelen van belang zijn en de betrokkenheid.

Over Pifworld.com
Pifworld.com is een crowdsourcing platform voor een betere wereld. Het biedt nonprofit's de mogelijkheid nieuwe doelgroepen te bereiken en fondsen te werven: zowel particulieren als bedrijven.

Voor meer informatie:
Pifworld
Harmen van Doorn
harmen@pifworld.com
0204707898.


Verstreken tijd: 13 jaar en 36 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Pifworld.com contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR