www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 42 dagen geleden)
Bedrijf:

Urenregistratie via je smartphone met QicsTime

Katwijk, 17-05-2013 - Qics introduceert een mobiele website waarmee je met iedere smartphone via 3G of via WIFI tijd kunt schrijven. Handig voor medewerkers die vaak onderweg zijn.

De meeste mensen vinden het verantwoorden van uren een vervelende klus. Het kost tijd en vaak weet je niet meer precies wanneer je wat hebt gedaan. De smartphones bieden hier een uitkomst: door je uren direct en snel te verantwoorden via je telefoon of tablet, ben je snel klaar met je administratieve verplichting.

In 2011 introduceerde Qics een iPhone app die het mogelijk maakt om via de iPhone tijd te schrijven in QicsTime. Sindsdien is de vraag naar een mobiele app voor de gebruikers van andere smartphones (Android, Windows, Balckberry) flink toegenomen.  Voor Qics was dit de belangrijkste reden om de QicsTime iPhone app te vervangen door de nieuwe QicsTime mobiele website. De nieuwe mobiele website is ontwikkeld in HTML5 en werkt niet alleen uitstekend op het iOs platform van Apple, maar ook op alle andere besturingssystemen, zoals Android, Windows 8 en Blackberry.

Daarnaast is er bij de ontwikkeling van de nieuwe QicsTime mobiele website veel aandacht besteed aan gebruiksvriendelijkheid. “We hebben vooral gekeken naar hoe eindgebruikers met apps omgaan en ervoor gezorgd dat het zeer intuïtief werkt” aldus Eddy Plasier, commercieel directeur van Qics. “De medewerker moet zonder uitleg zijn uren snel en foutloos kunnen registreren.”

Het meteen na een afspraak registreren van de uren kost minder tijd en is minder foutgevoelig dan wanneer één keer per week of ’s avonds de uren worden ingevoerd. Het is voor zakelijke dienstverleners dus zeker geen overbodige luxe om onderweg eenvoudig uren te kunnen registreren. Uw administratie is altijd bij en smoesjes als “Ik was tot laat bij een klant en heb niet meer de mogelijkheid gehad mijn uren in te voeren” behoren voorgoed tot het verleden.

Over Qics
Qics ontwikkelt en implementeert oplossingen op het gebied van planning, urenregistratie, facturatie en Business Intelligence. Met onze afdeling 'maatwerk & koppelingen' werken we aan software-integratie projecten en aan oplossingen op maat voor klanten, die een innovatief idee met passende software willen ondersteunen. Bij Qics werken 30 medewerkers in Nederland en op onze vestiging in Slowakije.

---- EINDE PERSBERICHT ----

Noot voor de redactie (niet bestemd voor publicatie)

Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot:

Christa Lokkerbol
Telefoon: 071 – 750 15 30
E-mail: c.lokkerbol@qics.nl
Website: http://www.qics.nl


Verstreken tijd: 13 jaar en 42 dagen
Qics contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu