www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 12 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Buffalo introduceert nieuwe LinkStation 400 NAS-serie

Drie series met betere prestaties, eenvoudiger installeren en op afstand te beheren

Hoofddorp, 16 mei 2013 – Buffalo Technology, wereldwijd leider in het ontwerpen, ontwikkelen en produceren van bekabelde en draadloze netwerken en storageoplossingen, lanceert de LinkStation 400 NAS-serie. De LinkStation 410, 420 en 421 bieden nog betere prestaties op het gebied van snelheid en opslagcapaciteit en een eenvoudiger installatieproces. Daarnaast zijn deze LinkStations op afstand te beheren via een vernieuwde en overzichtelijker versie van de webinterface en de Buffalo WebAccess-app. Met de nieuwe LinkStation-oplossingen van Buffalo hebben gebruikers meer opslagcapaciteit voor foto’s, video’s en andere bestanden, en zijn deze bestanden vanaf overal te beheren en te gebruiken.

De drie LinkStation 400 NAS-schijven bieden een dataoverdrachtssnelheid van meer dan 100 MB/seconde. Dit betekent dat bestanden razendsnel zijn over te zetten van en naar de NAS – hoe groot een video- of muziekbestand ook is. Gebruikers beheren data op de NAS-schijven onder meer via hun mobiele Android-, iOS- en Windows (Phone)-apparaten. Dankzij de vernieuwde gebruikersinterface – met overzichtelijke blokken – is data eenvoudig op te slaan, te verwijderen en te verplaatsen via onder meer smartphone en tablet. En doordat alle bestanden op de NAS direct op het mobiele apparaat te bekijken zijn, breiden gebruikers de opslagcapaciteit uit zonder dat ze ruimte op hun telefoon gebruiken. De LinkStation 400 NAS-schijven zijn DLNA-compatibel, wat betekent dat films rechtstreeks vanaf de NAS zijn te bekijken op elk DLNA-geschikt apparaat. Denk hierbij aan een Xbox360, PS3 en verscheidene moderne televisies.

“De nieuwe LinkStation 400 NAS-serie biedt extra opslagcapaciteit voor mensen die grote hoeveelheden foto’s, video’s en muziekbestanden bezitten, maar deze niet allemaal kunnen opslaan op hun smartphones en tablets. Om toch altijd toegang te hebben tot deze bestanden, zijn de nieuwe NAS-apparaten van Buffalo de perfecte oplossing”, zegt Bert Jonkeren, Sales Manager Benelux bij Buffalo Technology. “Dankzij de eenvoudige installatie, de vernieuwde – nog duidelijker – gebruikersinterface en de hoge overdrachtssnelheden zijn dit ideale oplossingen voor mensen die altijd en overal toegang willen tot al hun bestanden.”

De LinkStation 410 is voorzien van een harde schijf met een opslagcapaciteit van 2, 3 of 4 TB en verkrijgbaar voor respectievelijk € 199, € 239 en € 349 inclusief btw. De LinkStation 420 heeft twee harde schijven ingebouwd en is verkrijgbaar in versies met een opslagcapaciteit van 2, 4, 6 of 8 TB voor respectievelijk € 329, € 419, € 499 en € 669 inclusief btw. De LinkStation 421 is de versie die wordt geleverd exclusief ingebouwde harde schijf, heeft een USB 3.0-aansluiting aan de voorzijde en is verkrijgbaar voor € 219 inclusief btw.

Noot voor de redactie, niet voor publicatie: (hoge-resolutie)beeldmateriaal kunt u hier downloaden. Reviewexemplaren kunt u opvragen bij LVTPR via buffalo@lvtpr.com.


Verstreken tijd: 13 jaar en 12 dagen
Buffalo Techno.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl