Hoofddorp, 7 mei 2013 – In het onlangs uitgebrachte boek The Fuzzy Firm geeft prof. dr. Arjan van den Born inzicht de transitie van traditionele bedrijven naar organisaties die ingericht zijn op het aantrekken van flexibel talent. Het boek schept een kader voor de informatieve ‘Fuzzy Firm-sessie’ die HeadFirst organiseert voor opdrachtgevers op donderdag 23 mei in Hoofddorp. Van den Born en Han Mesters, sectoreconoom zakelijke dienstverlening bij ABN AMRO, zullen hier spreken over arbeidsmarktontwikkelingen en de nieuwe zekerheden waar zowel opdrachtgevers als opdrachtnemers naar op zoek zijn.
Organisaties flexibiliseren in sneltreinvaart. We staan aan de vooravond van een nieuwe economie met nieuwe organisatiestructuren, gebaseerd op creativiteit, ondernemerschap en innovatie. Er ontstaan nieuwe arbeidsrelaties, innovatiekracht wordt belangrijker dan organisatieloyaliteit. Kortom, er is een ontwikkeling van vastomlijnde organisaties naar fluïde netwerkorganisaties, of wel fuzzy firms. Maar hoe gaan organisaties daar mee om, van welke nieuwe zekerheden kunnen zij op aan?
Vragen die in de ‘Fuzzy Firm-sessie’ voor C-level deelnemers en HRM-managers beantwoord zullen worden, zijn:
- Welke belangrijke ontwikkelingen op de arbeidsmarkt worden voorzien de komende 5 jaar?
- Hoe ziet het bedrijf van de nabije toekomst eruit in vorm en omvang en welke gevolgen heeft dit voor de flexibele schil van uw organisatie?
- Hoe ga je als organisatie om met de constante flexibilisering van de arbeidsmarkt?
- Hoe manage je de competenties van flexibele medewerkers zodat zij optimaal kunnen functioneren?
Programma 23 mei:
- 16:00 Ontvangst
- 16:15 Sessie 1: Arbeidsmarktontwikkelingen, anno nu tot 2025 - Han Mesters, sectoreconoom zakelijke dienstverlening bij ABN AMRO.
- 16:45 Sessie 2: The Fuzzy Firm, de netwerkorganisaties van de 21e eeuw - Prof. dr. Arjan van den Born, schrijver van het boek The Fuzzy Firm
- 17:15 Sessie 3: HeadFirst Select, de online marktplek voor externe inhuur - Mattijs Wassenburg, IT manager bij HeadFirst
- 17:45 Borrel en netwerken
-
19:00 Afsluiting
Locatie:
HeadFirst, Polarisavenue 33 te Hoofddorp
Aanmelden:
CIO’s, CEO’s, senior inkopers en HRM-managers kunnen zich aanmelden door te mailen naar mike.kruiswijk@headfirst.nl. Let op: er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar.
Over het boek
Bekijk de video’s waarin de auteur van The Fuzzy Firm en Prof. dr. Annemieke Roobeek, Professor aan Nyenrode Business Universiteit en onder andere lid van de Raad van Bestuur bij KLM, vertellen over de flexibele arbeidsmarkt én het boek.
Het boek The Fuzzy Firm is te downloaden op www.headfirst.nl/fuzzy firm. Daarnaast is het boek verkrijgbaar via www.managementboek.nl en www.amazon.com.
Over HeadFirst
De onafhankelijk kennisbemiddelaar HeadFirst is vanaf begin jaren negentig een bepalende partij die vraag en aanbod koppelt van tijdelijk werk voor professionals bij grote en middelgrote organisaties. De innovatieve kennisbemiddelaar zet per werkdag gemiddeld 1.500 professionals rechtstreeks aan het werk bij opdrachtgevers. Het bedrijf draagt op efficiënte wijze zorg voor de gehele keten, van het selectieproces tot het regelen van contractzaken en het vastleggen en afwikkelen van financiële en arbeidsrechtelijke verantwoordelijkheden. Daarnaast biedt de onderneming een breed palet aan opleidingen, motivatieprogramma’s en kortingsregelingen voor aangesloten zelfstandig professionals en leveranciers. HeadFirstSelect.nl is de online tool van het bedrijf dat vraag en aanbod op de arbeidsmarkt direct online met elkaar in contact brengt. Het bedrijf is gevestigd in Hoofddorp en werkt voor grote opdrachtgevers bij de overheid, het bank- en verzekeringswezen, industrie en nutsbedrijven. Voor meer informatie zie www.HeadFirst.nl.
Online versie van dit persbericht
Meer informatie voor de pers:
Lubbers & De Jong
Margreet Poolman
T 020 4210565
E margreet@l-dj.nl