www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 41 dagen geleden)
Bedrijf:

Acronis maakt einde aan uitdagingen rond veilige mobiele toegang tot bestanden en het delen en synchroniseren van bedrijfsgegevens

Leverancier introduceert twee nieuwe oplossingen die ervoor zorgen dat dynamische bedrijfsgegevens veilig, beschikbaar en toegankelijk blijven

Brussel, 4 april 2013 – De explosieve groei van mobiliteit op de consumentenmarkt, het zakelijke gebruik van tablets en de introductie van bring your own device (BYOD)-programma’s levert serieuze risico’s op voor de beveiliging en compliance. Als antwoord hierop introduceert Acronis® vandaag twee nieuwe zakelijke mobiliteitsoplossingen. mobilEcho® en activEcho® maken een einde aan problemen rond veilige mobile file management en enterprise file synchronization and sharing (EFSS) en vergroten de productiviteit en samenwerkingsmogelijkheden van mobiele werknemers.

Volgens ‘MarketScope for Enterprise File Synchronization and Sharing’, een whitepaper van Gartner die in februari 2013 werd gepubliceerd, moeten bedrijven een beroep doen op EFSS-diensten om hun zakelijke informatieactiva te beschermen. Als ze dat niet doen, kunnen ze worden blootgesteld aan gegevenslekken door gebruikers die bestanden uitwisselen via onbeheerde cloud-diensten.

De auteurs van het rapport, Monica Basso en Jeffrey Mann, beiden vicepresident van Gartner Research, schrijven: "Het delen en synchroniseren van bestanden is een bedrijfskritische functie voor mobiele medewerkers van bedrijven die gebruikmaken van tablets en BYOD-programma’s. Onze verwachting is dat ICT-organisaties te maken zullen krijgen met een groeiende vraag naar dergelijke mogelijkheden. De focus zal daarbij steeds sterker komen de liggen op de beveiliging en compliance, zeker binnen organisaties in gereguleerde sectoren en bedrijven die bewust met de beveiliging omgaan”.

Zonder een mobile file management en EFSS-strategie bestaat de kans dat werknemers zakelijke documenten uitwisselen met mensen buiten de organisatie of documenten opslaan op hun thuiscomputer en andere persoonlijke apparatuur, volledig buiten de controle van de ICT-afdeling. Om deze reden zijn ICT-organisaties op zoek naar mobile file management- en EFSS-functionaliteiten die de productiviteit en samenwerkingsmogelijkheden van mobiele werknemers vergroten en de beveiligingsrisico’s minimaliseren.

Alan Laing, vicepresident EMEA bij Acronis: “Bedrijven hebben steeds meer moeite om grip te houden op zakelijke bestanden buiten de grenzen van hun bedrijfsinfrastructuur. Nu steeds meer mensen tablets en smartphones voor hun werk gebruiken, is er sprake van een snelle groei in onveilige methoden voor het uitwisselen van gegevens, waardoor veel bedrijven aan risico’s worden blootgesteld. Dit is een tikkende tijdbom”.

Nu er met grote regelmaat een enorme hoeveelheid zakelijke content het bedrijfsnetwerk verlaat, moeten CIO’s werknemers de mogelijkheid bieden om toegang te krijgen tot gegevens en op verschillende apparaten te delen. Tegelijkertijd moeten ze grip zien te houden op het beheer om de productiviteit van werknemers te kunnen waarborgen. De twee nieuwe oplossingen van Acronis voorzien in de nieuwe eisen op het gebied van de beschikbaarheid, toegankelijkheid en bescherming van gegevens in het licht van de opkomst van zakelijke mobiliteit, de enorme hoeveelheid content die werknemers aan de lopende band genereren het gebruik van samenwerkingstoepassingen en de groeiende opslagkosten.

mobilEcho is een veilige zakelijke oplossing voor het beheer van bestanden op de apparatuur van mobiele werknemers. De toepassing stelt ICT-afdelingen in staat om zakelijke tabletgebruikers veilige en beheerde toegang tot bedrijfsgegevens te bieden op basis van bestaande beleidsregels voor de beveiliging en het toegangsbeheer.

activEcho is een oplossing voor de veilige uitwisseling en synchronisatie van bestanden. De toepassing biedt een alternatief voor consumentendiensten voor het uitwisselen van bestanden, zodat de ICT-organisatie de regie behoudt over de uitwisseling van gegevens binnen en buiten de firewall.

Jon Woodley, hoofd systeembeheer bij de Universiteit van East Anglia, ontdekte de eenvoud van mobilEcho tijdens zijn zoektocht naar een oplossing voor bedrijfsbrede beveiliging. “In minder dan één dag tijd hadden we de proefversie op 15 iPads geïnstalleerd. mobilEcho werkte meteen. Er was geen sprake van een complexe implementatie of een lange leercurve. Gebruikers die de app starten, hebben direct toegang tot al hun bestanden, net als bij een PC of laptop die met Active Directory is verbonden. Er is geen andere oplossing op de markt verkrijgbaar die dit op een dergelijk transparante en eenvoudige manier mogelijk maakt”, aldus Woodley.

“Na de installatie van mobilEcho bood de oplossing ons veilige toegang tot onze bestanden, zelfs in het midden van een vergadering”, zegt Iain Reeman, directeur ICT-systemen bij het directoraat Information Services van de universiteit. “Ik kan zonder problemen een document van de server plukken om een argument kracht bij te zetten, wat natuurlijk geweldig is. Als iemand in het verleden een vraag stelde waarvoor een document met naslaginformatie nodig was, moest je zijn vraag op een later tijdstip beantwoorden. Nu kan ik de informatie meteen opvragen en direct antwoord geven”, aldus Reeman.

Laing concludeert: “De beveiliging, compliance en het beheer van mobile file management, EFSS en mobile device management (MDM) staan bovenaan de lijst van prioriteiten van ICT-organisaties. Bedrijven die BYOD-initiatieven willen ontplooien, moeten rekening houden met de eisen ten aanzien van mobile file management en de uitwisseling en synchronisatie van gegevens via mobiele apparaten. Vorig jaar namen we GroupLogic over om bedrijven van alle omvang grip te bieden op zakelijke mobiliteit, veilige samenwerking mogelijk te maken en ervoor te zorgen dat hun bedrijfsgegevens en –systemen te allen tijde beschikbaar en toegankelijk zijn. Deze productintroducties vormen de eerste stap op weg naar de realisatie van deze visie”.

Meer informatie over Acronis mobilEcho en activEcho is te vinden op www.acronis.eu

Over Acronis
Acronis loopt voorop in de ontwikkelingen rond de beschikbaarheid en toegankelijkheid van data en biedt beveiligingsoplossingen om de huidige complexe IT-omgevingen te vereenvoudigen. De technologie van Acronis stelt organisaties van elke omvang in staat om de behoefte van gebruikers om altijd en overal toegang te hebben tot data te beheren, het risico op het verlies van bedrijfsgevoelige gegevens te beperken en de kosten voor beheer en storage te overzien. Met technologie op het gebied van datamigratie en foutherstel voor fysieke, virtuele en cloudomgevingen en het veilig delen en synchroniseren van bestanden onafhankelijk van het type platform, biedt Acronis organisaties de mogelijkheid om nieuwe IT-strategieën zoals BYOD en Mac in de onderneming te integreren. Voor aanvullende informatie zie www.acronis.nl. Volg Acronis op Twitter: http://www.twitter.com/acronis.

Verstreken tijd: 13 jaar en 41 dagen
Acronis contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu