www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 51 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Xerox organiseert Focus Forward Tech Day

50 jaar Xerox in Nederland

Breukelen, 4 april 2013 − Xerox organiseert op 17 april aanstaande de Focus Forward Tech Day. Tijdens dit event kijkt Xerox met IT-, facility- en inkoopmanagers vooruit naar de mogelijkheden die innovatie organisaties kan bieden. Dit jaar is het 75 jaar geleden dat de xerography werd uitgevonden door Chester Carlson en is Xerox 50 jaar actief in Nederland. Toch kijkt Xerox tijdens dit event niet terug op haar bewogen geschiedenis. 2013 staat voor Xerox volledig in het teken van Focus Forward. Innovatie staat daarbij voorop, niet alleen omdat het van groot belang is geweest bij de transitie van technologie- naar servicesorganisatie binnen Xerox, maar ook omdat ondernemers van nu reden genoeg hebben om zich te focussen op de toekomst.

Tijdens de Focus Forward Tech Day biedt Xerox presentaties over de Next Generation van Managed Print Services, Mobile Print en de onlangs gelanceerde workflow-security-en-printer-in-één: ConnectKey. Bovendien worden er in de showroom demo’s gegeven over de nieuwste innovaties van Xerox, waar bezoekers de voordelen van de producten en diensten zelf kunnen ervaren.

Programma
  • 13.00 uur - Welkom en registratie
  • 13.30 uur - Right Print versus Bad Print: hoe inspireer je medewerkers tot efficiënt printen?
  • 14.15 uur - The Mobile Print Experience: mobiel printen nu en in de toekomst
  • 14.45 uur - Pauze
  • 15.00 uur - Innovatie in de kantooromgeving: ConnectKey. De mogelijkheden van embedded software in printers
  • 15.30 uur - Pauze
  • 16.00 uur - Demonstraties in de showroom: als eerste op de hoogte van nieuwe innovaties van Xerox
  • 16.30 uur - Borrel en netwerkmogelijkheden
  • 18.00 uur - Einde

Aanmelden en locatie
De Focus Forward Tech Day vindt plaats op woensdag 17 april 2013 op het kantoor van Xerox Nederland aan de Corridor 5 te Breukelen. Ga voor meer informatie en gratis aanmelden naar: www.xerox-event.com/xerox/focusforwardtechday.

-xxx-

Over Xerox Nederland
Xerox Nederland is de Nederlandse verkooporganisatie van Xerox. Xerox is een wereldwijd marktleider voor business process en document management met een omzet van bijna $ 23 miljard. De technologie, expertise en diensten vereenvoudigen het werk op kantoor – van kleine bedrijven tot grote internationals. Hierdoor kunnen bedrijven zich meer richten op wat echt belangrijk is: hun real business. Met het hoofdkantoor in Norwalk Connecticut, biedt Xerox uitgebreide business process outsourcing en IT-outsourcing diensten, inclusief data processing, oplossingen voor de gezondheidszorg, HR benefits management, financiële ondersteuning, transportoplossingen en customer relationship management services voor commerciële en overheidsorganisaties wereldwijd. Het bedrijf biedt ook uitgebreide documenttechnologie en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Dit aanbod is met name gericht op kantoren van elke grootte en de markt voor productieprinten en grafische omgevingen. Xerox Corporation is met 140.000 mensen actief in meer dan 160 landen.

Xerox Europe heeft productievestigingen en logistieke vestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum (Xerox Research Centre Europe) in Grenoble, Frankrijk. Voor meer informatie, ga naar www.xerox.nl.

Xerox® en XEROX en Design® zijn handelsmerken van Xerox Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen.

-------------------------------------------------
Noot voor de redactie, niet voor publicatie.

Voor het ontvangen van RSS feeds, bezoek http://nieuws.xerox.nl/pr/xnl/rss.aspx. Voor open discussies, perspectieven vanuit de sector en events bezoek www.facebook.com/xeroxnederland, www.twitter.com/xeroxnederland, www.twitter.com/xeroxmkb

Voor meer informatie, kijk op www.xerox.nl, of neem contact op met:

Xerox (Nederland) B.V.

Voor algemene vragen: +31 (0)346 255255 informatie@xerox.com en voor perszaken:
Patty de Jong, +31 (0)346 255770, patty.dejong@xerox.com
 
Marcommit (voor Xerox)
Ingeborg Schrijver of Ellis Akkermans +31 (0)35 5822730, xerox@marcommit.nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 12 jaar en 51 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications

Bedrijfsinfo  

Logo Xerox

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo KnowBe4
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu