Full-service internetbureau Redhotminute opent vandaag een geheel nieuw tweede pand. Het pand is gevestigd naast het monumentale pand in Tuil, dat sinds enkele jaren in gebruik is als het hoofdkantoor. De uitbreiding is noodzakelijk vanwege de sterke groei die het internetbureau doormaakt.
Naast de 50 werkplekken die het historische pand biedt, voorziet het nieuwe pand in nog eens 88 werkplekken. Het nieuwe pand vormt de ideale werkomgeving om zowel zelfstandig als in projectgroepen samen te werken. Het pand wordt verwarmd via aardwarmte en is geïsoleerd met Sonaspray. Naast de isolerende werking zorgt de Sonaspray ook voor de juiste akoestiek. Door het gebruik van deze innovatieve technieken is de nieuwe werkomgeving niet alleen heel comfortabel, maar ook zeer duurzaam.
Het concept van het nieuwe pand werd volledig bedacht door oprichter en executive partner van Redhotminute, Marc van Helden: “We hebben veel aandacht besteed aan het creëren van het juiste klimaat en een goede akoestiek. Samenwerken zit nu eenmaal in ons DNA en daarom zijn in het nieuwe pand alle faciliteiten aanwezig om dit te ondersteunen.”
Het nieuwe pand en het historische pand worden nu volledig verwarmd en gekoeld via aardwarmte. Hiervoor is een put aangelegd van 82 meter diep. Met deze energiezuinige installatie wordt jaarlijks een besparing tot wel 30.000 euro gerealiseerd.
Ook voorziet het nieuwe pand in enkele zogeheten Scrum rooms. Deze ruimtes zijn zo ingericht dat er nauw samengewerkt kan worden in projectteams. Scrum is een projectmethodiek waarbij de invulling van het project in stappen wordt gerealiseerd en waarbij flexibiliteit centraal staat. Deze methodiek is ideaal bij het ontwikkelen van onder andere nieuwe websites, omdat er voortdurend kan worden bijgestuurd om de beste balans te vinden tussen de functionaliteit en de impact die dit heeft op de doelstellingen van de klant.
Bij deze benadering wordt tijdens het hele project in wisselende samenstelling gewerkt. Daarom is het van belang dat er ruimtes aanwezig zijn die voldoende ruimte bieden om projectgroepen samen te laten werken. Alle benodigde voorzieningen om effectief te kunnen werken zijn in de Scrum-rooms aanwezig.
Op 19 maart vindt de officiële opening van het nieuwe pand plaats. Klanten, partners en medewerkers van Redhotminute vieren tijdens de feestelijke opening het bereiken van deze bijzondere mijlpaal.
Voor meer informatie over Redhotminute:
www.redhotminute.com
Redhotminute is een full service internetbureau en is actief in branches waar de online marketing maatstaven worden gezet. Redhotminute biedt alle disciplines die nodig zijn voor succesvolle online marketing. Met een team van specialisten op het gebied van strategie, creatie en techniek stelt Redhotminute klanten in staat om online voorsprong te behouden. Met klanten als KIA Motors Europe, Landal GreenParks en Valk Exclusief is Redhotminute één de grootste internetbureaus van Nederland. Voor meer informatie: www.redhotminute.com
Rogier Heemskerk van LEWIS, Global Public Relations
Tel: 040 235 46 00
E-mail: rogier.heemskerk@lewispr.com



