Al meer dan 150 klanten in de gezondheidszorg heeft ORTEC op haar naam staan in hoofdzakelijk Nederland, maar ook in België. 350.000 medewerkers worden er inmiddels gepland met ORTEC personeelsplanning. Hiermee versterkt ORTEC heel bewust de zorgmarkt, o.a. als een van de partners van het Zorg Initiatief. Met het Zorg Initiatief is ORTEC dit jaar weer aanwezig op het Nederlandse evenement Zorg en ICT die van 13 tot 15 maart gehouden wordt in de Jaarbeurs te Utrecht.
Meer dan de helft van de 100 grootste zorginstellingen in Nederland maakt gebruik van de innovatieve en bewezen producten en diensten van ORTEC om de efficiëntie én kwaliteit van hun personeelsinzet en zorglogistiek te verhogen. Zo werden bij veel bestaande klanten nieuwe projecten opgestart en mocht ORTEC het afgelopen jaar een tiental nieuwe vooraanstaande health care klanten in haar klantenkring verwelkomen.
Klanten die recent voor ORTEC kozen zijn o.a. Koninklijke Visio, Stichting Pameijer, Arkin, Viattence, Isala klinieken en Trias. “Van verpleging en verzorging, tot de geestelijke gezondheidszorg en ziekenhuizen. ORTEC heeft jarenlange ervaring opgebouwd binnen al deze subsectoren”, aldus Health Care Directeur Willem-Jan Verhoef. “Op de Zorg en ICT komen een aantal van onze klanten zelfs persoonlijk over hun ervaringen vertellen. Met deze klanten op onze stand, kunnen we sales bijna thuis laten”, aldus Verhoef met een knipoog.
Zorg en ICT 2013
Op de stand (nummer 10A0228) zal ORTEC vooral aandacht besteden aan het oppeppen van planningsprocessen door middel van haar optimalisatieoplossingen. Het thema van ORTEC is “ORTEC Optimalisatie, Het beste medicijn voor uw personeelsplanning!" Op de Zorg en ICT kunnen bezoekers met klanten van ORTEC spreken over hun ervaringen rondom implementaties. Verwachte bijwerkingen zijn: besparingen, meer tevreden personeel, beter inzicht, optimaal management, papierloos werken, verhoogde kwaliteit van zorg enzovoort.
Het beste medicijn
Health Care Directeur Willem-Jan Verhoef zegt over het thema: “Personeel is de meest waardevolle resource binnen een organisatie. Toch komen juist de medewerkers de laatste jaren steeds meer onder druk te staan: bezuinigingen zorgen ervoor dat organisaties efficiënter moeten werken. Daarvoor is het Zorg Initiatief er natuurlijk. Wij zorgen ervoor dat organisaties het beste uit hun mensen halen, terwijl ze tegelijkertijd hun mensen gemotiveerd houden en patiënten natuurlijk de beste zorg ontvangen: Terwijl onze partners vooral op het gebied van administratieve en business processen het beste voor onze klanten kunnen betekenen, biedt ORTEC haar klanten het beste medicijn voor hun personeelsplanning.”
ORTEC in de gezondheidszorg
ORTEC is de grootste gespecialiseerde aanbieder van geavanceerde softwareoplossingen en consultancydiensten voor planning in de zorg. De ORTEC producten en adviezen geven zorginstellingen meer grip op hun planning en leiden tot een optimale afstemming van vraag en aanbod. Meer dan de helft van de 100 grootste zorginstellingen in Nederland maakt gebruik van de producten en diensten van ORTEC om de efficiëntie én kwaliteit van hun personeelsinzet en zorglogistiek te verhogen.
ORTEC biedt zowel stand-alone, als ook maatwerk en SAP®-gecertificeerde oplossingen, ondersteund door strategische partners (op gebied van HR, ERP, ZIS, ECD, EPD). De personeelsplanningoplossing ORTEC Harmony, belangrijk onderdeel van onze integrale planningsaanpak, wordt inmiddels gebruikt voor het opstellen van de dienstroosters van ruim 350.000 medewerkers bij meer dan 150 zorginstellingen. ORTEC heeft meer dan 1750 klanten wereldwijd, 700 werknemers en verschillende kantoren in Europa, Noord-Amerika en Zuid-Amerika. Meer informatie:
www.ortec.nl en
http://www.ortec.nl/industries/hc.aspx