www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 119 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Everest aantoonbaar ‘in control’ door ISAE3402-certificering

’s-Hertogenbosch, 12 maart 2013Everest, de business engineering company voor financiële dienstverleners en centrale overheid, is onlangs ISAE3402 gecertificeerd. Een ISAE3402-verklaring is een specifieke vorm van third party assurance. Het biedt gebruikersorganisaties (nog) meer kennis en zekerheid over de werking van de interne beheersmaatregelen bij de serviceorganisatie. Doordat deze verklaring aan serviceorganisatie Everest is toegekend, toont zij aan ‘in control’ te zijn.

Bij het uitbesteden van een bedrijfsproces gaan ook de beheersmaatregelen die ingebed zijn in deze processen over naar de serviceorganisatie. Echter, de verantwoordelijkheid hierover blijft bij de gebruikersorganisatie. Dankzij de ISAE-verklaring zijn gebruikersorganisaties beter in staat de eindverantwoordelijkheid te dragen over de processen die bij serviceorganisaties zijn belegd. De gebruikersorganisatie krijgt meer inzicht in beheersmaatregelen (zoals controle op invoer en tijdig wijzigen wachtwoorden) en zekerheid op het gebied van de effectiviteit van deze beheersmaatregelen.

Michiel Lampe, Operationeel Directeur bij Everest over de certificering: “We zijn verheugd om aan te kondigen dat onpartijdig en onafhankelijk onderzoek heeft uitgewezen dat wij de ISAE3402-certificering verdienen. Voor organisaties die processen geheel of gedeeltelijk uitbesteden, is deze certificering niet meer een ‘nice to have’, maar een ‘must have’. Onze klanten kunnen bij hun accountantscontrole dankzij de certificering aantonen dat zij samenwerken met een IT-partner die zijn zaken goed voor elkaar heeft.”

ISAE3402 staat voor International Standard on Assurance Engagements, nummer 3402.

--------

Over Everest
Everest is de business engineering company die complexe businessvraagstukken vertaalt in innovatieve en praktische ICT-oplossingen voor financiële dienstverleners en centrale overheid. In 1996 opgericht en gevestigd in ’s-Hertogenbosch is Everest inmiddels 200 medewerkers sterk en onderdeel van Total Specific Solutions (TSS). Zodra een kant-en-klare oplossing ontoereikend is, biedt Everest uitkomst met maatwerkoplossingen ter ondersteuning van kennisintensieve en dynamische processen. Everest doet dit door domein- en ICT-kennis te combineren met een agile projectaanpak. Als het écht inhoudelijk wordt en het uiterste van ICT wordt gevraagd, is Everest op haar best. Typisch Everest. Everest beschikt over de (ISAE 3402) type 1-mededeling, onontbeerlijk voor bedrijven die willen voldoen aan de Sarbanes-Oxley-wetgeving. Voor meer informatie: www.everest.nl en www.totalspecificsolutions.nl.

Meer informatie
Marcommit PR
Pauline van Die
E everest@marcommit.nl
T 035-5822730

Everest
Suzanne Broekhof
Marketing manager
E: s.broekhof@everest.nl
T: 06-11878267

Verstreken tijd: 13 jaar en 119 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Everest BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl