www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 77 dagen geleden)
Bedrijf:

G Data introduceert nieuwe antivirustechnologie op IT-beurs CeBIT

Beste redactie,

De grote Europese IT-beurs CeBIT staat voor de deur en G Data zal -als

vanouds- prominent vertegenwoordigd zijn op deze beurs in Hannover. G Data toont tijdens de beurs een nieuwe technologie, die de G Data-consumentenproducten van 2014 alvast drastisch zullen laten verschillen van de huidige generatie. In het onderstaande persbericht leest u meer over deze aankondiging en over andere CeBIT-hoogtepunten. Het persbericht is, inclusief illustraties, ook te vinden op onze website, via http://bit.ly/UlQvdK.

G Data stelt, als ieder jaar, entreekaarten beschikbaar voor leden van de pers en geïnteresseerde (potentiële) zakenpartners. Hiertoe kunt u een verzoek sturen naar danielle.van.leeuwen@gdata.nl.

Tijdens de gehele duur van de beurs zal Security Evangelist Eddy Willems aanwezig zijn om de pers te woord te staan. Vanwege de internationale belangstelling voor zijn persoon, is het maken van een afspraak noodzakelijk als u hem zou willen spreken. Ook hiervoor kunt u een e-mail sturen naar danielle.van.leeuwen@gdata.nl.    

Met vriendelijke groet,

Daniëlle van Leeuwen
PR Manager G Data Benelux

---------------------------------------------

CeBIT primeur: G Data introduceert zijn nieuwe antivirustechnologie

Duitse security-expert presenteert vijf innovaties in Hannover

Badhoevedorp, 15 februari 2013

Van 5 tot 9 maart komt de internationale IT-industrie weer samen tijdens de CeBIT in Hannover. Met “shareconomy” als het belangrijkste thema,  focust de belangrijke IT-beurs zich dit jaar op netwerk- en gedistribueerde businessprocessen. Het netwerk beschermen tegen dataspionage en cyberaanvallen is hierbij van het grootste belang.  Na enkele jaren van ontwikkeling, presenteert G Data zijn nieuwste antivirustechnologie:  G Data CloseGap – actieve hybride bescherming.  Deze nieuwe technologie biedt snelle en effectieve bescherming tegen schadelijke programma’s. Naast dit technologische hoogtepunt, presenteert de Duitse IT security-provider nieuwe zakelijke oplossingen, waarin de module PatchManagement geïntegreerd is.

PatchManagement stelt ondernemingen in staat om beveiligingsgaten in het besturingsysteem en in belangrijke software te dichten, voordat zij het doel van aanvallers worden. De software-ontwikkelaar toont ook G Data AntiVirus 2014, G Data InternetSecurity 2014 en G Data TotalProtection 2014  tijdens CeBIT 2013. Deze nieuwe oplossingen voor consumenten bevatten al de nieuwe CloseGap-technologie. Bezoekers vinden G Data in hal 12, op stand C41.

“Dit jaar gebruiker wij CeBIT als platform voor het tonen van onze nieuwe, innovatieve antivirustechnologie aan een internationaal publiek. Dankzij deze nieuwe ‘Made in Germany’ G Data-technologie, kunnen wij onze klanten een nog snellere en effectieve bescherming tegen onine bedreigingen bieden,”

vertelt Frank Heisler, Directeur van G Data. “Naast de presentatie van deze nieuwe technologie, tonen wij ook hoe onze zakelijke oplossingen bedrijven kunnen helpen om cyber- en malware-aanvallen het hoofd te bieden, en hoe zij met G Data PatchManagement problemen met beveiligingslekken in hun overige software om kunnen gaan..”

G Data hoogtepunten op CeBIT 2013

Technologieprimeur

De Duitse beveiligingsleverancier lanceert zijn nieuwe antivirustechnologie: G Data CloseGap.

De nieuwe G Data-technologie is al onderdeel van de consumentenproducten van de generatie 2014. Dankzij G Data CloseGap, hebben pc’s een nog snellere en effectievere bescherming tegen malware. Technische details over de technologie worden aan de media uit de doeken gedaan tijdens een speciale persconferentie.

Productprimeurs

Zakelijke oplossingen
G Data zal generatie 12 van de zakelijke G Data-oplossingen tonen en G Data PatchManagement lanceren tijdens de persconferentie. G Data’s zakelijke oplossingen helpen ondernemingen om af te rekenen met veiligheidsgaten in applicaties. Dankzij de geïntegreerde MobileManagement hebben beheerders ook een overzicht van alle Android-apparaten in het netwerk, zodat “Bring Your Own Device” niet snel omslaat naar “Bring Your Own Disaster”.

G Data consumentenoplossingen
G Data zal ook G Data AntiVirus 2014, G Data InternetSecurity 2014 en G Data TotalProtection 2014 introduceren tijdens CeBIT 2013. G Data CloseGap is al in deze producten geïntegreerd.

G Data persconferentie op CeBIT
G Data houdt een persconferentie op 5 maart 2013, van 12.00u. tot 13.30u. in het Convention Center, Ruimte 12. Hier zal G Data zijn nieuwe technologie en zijn nieuwe oplossingen presenteren.

Na de persconferentie is er mogelijkheid om te spreken met Ralf Benzmüller, hoofd van het G Data SecurityLab, Eddy Willems, G Data’s Security Evangelist en G Data productmanagers Jürgen Küppers en Dragmir Vatkov.

Over G Data
G Data Software AG is een security-specialist van Duitse origine. G Data ontwikkelde zijn eerste antivirus-programma al in 1987 en was daarmee een pionier in Europa. Kwaliteit is een prioriteit voor de onderneming. Als resultaat hiervan heeft G Data sinds 2005 al zeven keer de vergelijkende test van de Consumentenbond gewonnen.

G Data is opgericht in 1985. De onderneming biedt oplossingen voor consumenten en voor kleine, middelgrote en grote ondernemingen, die wereldwijd in meer dan 90 landen beschikbaar zijn. Het hoofdkantoor is gevestigd in Bochum (Duitsland). Meer informatie is te vinden op www.gdata.nl.

Contact
Daniëlle van Leeuwen
PR Manager G Data Benelux
Tel. (+31) (0)20 808 0835
Mob. (+31) (0)6 54 660 215
E-mail: danielle.van.leeuwen@gdata.nl

Twitter: GDataBenelux
Facebook: G Data Benelux

Persinformatie: http://www.gdata.nl/over-g-data/perscentrum.html

Verstreken tijd: 13 jaar en 77 dagen
G Data Securit.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl