ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 102 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

MyOrder en Clicks in Bricks ontwikkelen een nieuw verkoopkanaal voor retailers

Interactieve kiosk biedt Pets Place verkoopmogelijkheden zonder portemonnee

Groningen, 22 januari 2013 – MyOrder en Clicks in Bricks introduceren op de Webwinkel Vakdagen, die 23 en 24 januari plaatsvinden in de Jaarbeurs te Utrecht, een interactieve kiosk waarmee een winkelier zonder extra schapruimte en zonder koppeling met een kassa-systeem, toch een breed assortiment kan aanbieden. Pets Place is de eerste retailer die de interactieve kiosk gaat toepassen waarbij geen portemonnee meer nodig is.

Retailers zijn continu op zoek naar nieuwe verkoopmodellen om consumenten meer winkelgemak te bieden. Het productaanbod en voorraadbeheer worden hier continu op afgestemd. Maar als een product dan toch niet fysiek aanwezig is, kunnen consumenten via de interactieve kiosk van Clicks in Bricks dit product alsnog bestellen. De betaling geschiedt eenvoudig via de bestel en betaal app van MyOrder dus consumenten hoeven hiervoor geen portemonnee op zak te hebben. Op de kiosk geeft de klant simpel zijn telefoonnummer in en de MyOrder App wordt in de telefoon van de klant opgestart om de betaling af te ronden. Zo ontstaat voor retailers een nieuw verkoopkanaal met een korte implementatietijd en zonder dat er ingewikkelde koppelingen nodig zijn.

Met behulp van MyOrder en Clicks in Bricks verkoopt de retailer in zijn winkel vanuit de voorraad van een centraal magazijn, één van zijn andere filialen en/of vanuit het magazijn van zijn leverancier(s). Via de interactieve kiosk in de winkel van de retailer kan de klant direct zoeken, vinden, bestellen én betalen. De aankoop kan dan thuis bij de consument worden bezorgd of in de winkel worden afgehaald.

Pets Place zal in al zijn 170 winkels de interactieve kiosk van Clicks in Bricks plaatsen. Tijdens de Webwinkel Vakdagen wordt op de stand van Rabobank Nederland en Clicks in Bricks de werking van MyOrder gedemonstreerd op de kiosken van Pets Place. De retailformule gelooft sterk in de combinatie van winkel en web: "We willen onze klanten het juiste en meest brede assortiment bieden via het kanaal van hun keuze, op een tijdstip dat het hen uitkomt en geleverd op een door hen gekozen locatie”, zegt Jochem van Schayk, manager e-commerce bij Pets Place.

"Met de interactieve kiosk van Clicks in Bricks zijn we in staat het volledige assortiment te tonen in al onze vestigingen, wat vele malen groter is dan het assortiment van een gemiddelde winkel. Een klant krijgt daardoor een grotere keuzemogelijkheid, maar ontvangt daarbij de persoonlijke aandacht en service van het winkelpersoneel. Zo kunnen we de consument dus altijd bedienen, zowel in de winkel als op het web”, aldus Van Schayk.


BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over MyOrder

MyOrder werd in 2008 opgericht door de ondernemer Thomas Brinkman (1983). MyOrder maakt het gemakkelijker en leuker om iets te kopen. Dat doet MyOrder op een manier die klanten vertrouwen geeft. Sinds augustus 2012 heeft Rabobank Nederland 80% van de aandelen van MyOrder in handen genomen. Met de MyOrder app is het mogelijk om mobiel te bestellen en te betalen in restaurants, in de bioscoop, bij het parkeren en in andere branches. Zo kunnen consumenten gemakkelijk betalen en bedrijven een nieuwe betaalstroom ontwikkelen.

Over Clicks in Bricks
Clicks in Bricks levert interactieve kiosken waarmee voorraadrisico en het nee- verkopen in fysieke winkels sterk worden verlaagd en de long tail naar de winkelvloer wordt gebracht. Met Clicks in Bricks verkoopt de retailer in zijn winkel vanuit de voorraad van zijn centrale magazijn, één van zijn andere filialen en/of vanuit het magazijn van zijn leverancier(s). Via een interactieve kiosk in de winkel van de retailer kan de klant zoeken, vinden, bestellen én betalen. Clicks in Bricks biedt het totaalconcept van hardware, software én onderhoud & updates waarmee de retailorganisatie snel, eenvoudig en voordelig kan implementeren. Voor de retailer betekent dit geen projectmanagement met meerdere leveranciers, maar ontzorging door de samenwerking met één organisatie voor bouw, installatie, onderhoud, updates & garantie.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

MyOrder

Wouter Diemer, Marketing
E-mail: wouter@myorder.nl
Telefoon: +31 (0)6 - 4300 6271

LEWIS PR

Vera Kops of Renate van der Wal
E-mail: myorder@lewispr.com
Telefoon: +31 (0)40 - 235 4600

Verstreken tijd: 13 jaar en 102 dagen
MyOrder B.V. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu