www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 180 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Hans Struijk Fietsen gaat voor groei met QlikView

Business Discovery Platform zorgt voor uitbreiding en integratie van online en offline winkels

Hoofddorp, 18 december 2012QlikTech (NASDAQ: QLIK) specialist in Business Discovery – user driven Business Intelligence (BI), maakt bekend dat Hans Struijk Fietsen het QlikView Business Discovery platform inzet om het aantal verkooppunten, zowel fysiek als online, te laten groeien. QlikView combineert de verschillende databases van de online en offline winkels en zorgt ervoor dat Hans Struijk Fietsen de gegevens op hoog niveau kan analyseren. Dankzij QlikView kan het management snel sturen op real-time informatie over risico’s, omzet, marge, voorraad en budgetten en is benchmarking per verkooppunt mogelijk. QlikTech-partner Abacus zorgt met haar ruime ervaring in de retail voor de implementatie en training van QlikView.

Hans Struijk Fietsen heeft met dertien fysieke winkels en drie online winkels al een goede dekking in Noord- en Zuid-Holland en is hard op weg om een landelijke dekking te realiseren. Daarnaast wil de organisatie haar dienstverlening en het assortiment van de webshops flink uitbreiden en meer met de fysieke winkels laten integreren. Hans Struijk Fietsen maakte voorheen gebruik van losse analyse-systemen en Excel-rapportages met data over sales, voorraad en klanten. Dankzij QlikView heeft het management real-time en in één overzicht alle KPI’s in beeld. Hierdoor kunnen ze direct anticiperen op de markt, bijvoorbeeld door het assortiment nieuwe fietsen en accessoires per locatie aan te passen.

Timon Rutten, eigenaar en directeur van Hans Struijk Fietsen: “Wij verkopen niet het product fiets, maar de activiteit fiets. Achter de schermen draait dan ook een ingewikkeld proces van werkplaatsen, winkels, monteurs, inkoop, marketing, voorraden en ga zo maar door. Omdat wij de ambitie hebben om flink te groeien en onze online en offline winkels meer met elkaar willen integreren, waren wij dringend toe aan een toekomstvaste BI-oplossing. Wij gebruiken QlikView nu om onze online en offline verkoop en service te ondersteunen, zodat we de juiste verkoopacties op maat uitvoeren en een zo breed mogelijke doelgroep kunnen bedienen. Een geplande koppeling met geodata gaat ons daar nog beter bij helpen. Dan kunnen we alles wat we doen nog beter op al onze klanten afstemmen.”

---------------------

Over Hans Struijk Fietsen
Hans Struijk Fietsen bestaat uit 13 fietsspeciaalzaken en drie online webshops. In de winkels kunnen klanten niet alleen terecht voor fietsen, maar ook voor accessoires, tassen, kleding en een uitgebreide serviceafdeling. Bij Hans Struijk Fietsen staan elke dag deskundige vakmensen klaar om vragen te beantwoorden en klanten van een deskundig advies te voorzien. Hans Struijk Fietsen heeft een moderne service- en techniekafdeling voor het onderhoud. Hans Struijk Fietsen is al ruim 30 jaar het vertrouwde adres voor alles wat met fietsen te maken heeft. Zie voor meer informatie www.hansstruijkfietsen.nl en www.fietsenwinkel.nl

Over Abacus
Sinds 1993 is Abacus actief als specialist in retail automatisering. Hiervoor biedt het bedrijf totaaloplossingen op het gebied van winkel- en ketenautomatisering, retail intelligence en E-commerce. Als partner voor de softwareplatforms QlikView, Enactor en BlueRetail, vertaalt Abacus de behoefte van retailers naar de optimale software en indien gewenst ook naar de benodigde hardware en randapparatuur. Abacus B.V. is gevestigd in Weert en er werken 25 medewerkers. Meer informatie op www.abacus.nl.

Over QlikTech
QlikTech (NASDAQ: QLIK) is marktleider in Business Discovery, oftewel user-driven Business Intelligence (BI). Dankzij QlikTech’s pioniersrol in in-memory associatieve zoektechnologie staat het bedrijf aan de basis van self-service BI. Hierdoor zijn gebruikers in staat informatie vrij te onderzoeken en analyseren, zonder tegen de beperkingen van vooraf vastgestelde verdiepingsvragen aan te lopen. QlikView is beschikbaar voor zowel het MKB als grote, wereldwijd opererende organisaties en kan binnen enkele dagen of weken geïmplementeerd worden. Het QlikView Business Discovery Platform slaat hierbij een brug tussen traditionele BI-oplossingen en ontoereikende spreadsheet toepassingen. Het app-gestuurde model van QlikView werkt naadloos samen met bestaande BI-applicaties en biedt gebruikers een ultieme mobiele ervaring en uitgebreide samenwerkingsmogelijkheden. Het hoofdkantoor van QlikTech is gevestigd in Radnor, Pennsylvania. QlikTech heeft wereldwijd vestigingen die samen meer dan 26.000 klanten in ruim 100 landen bedienen. Ga voor meer informatie naar www.qlikview.com.

QlikTech en QlikView zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van QlikTech International AB. Andere hier gebruikte bedrijfsnamen, productennamen en bedrijfslogo’s zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectieve eigenaars.

Meer informatie
Marcommit PR
Ellis Akkermans
T 035-5822730
E qliktech@marcommit.nl

Verstreken tijd: 13 jaar en 180 dagen
Qlik contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo DXC Technology
Logo Schneider Electric
Logo Arval
Logo Databricks
Logo SAS Nederland
Logo EPAM Systems
Logo Trend Micro
Logo ManageEngine
Logo ilionx
Logo Kraken
Logo Zscaler
Logo Pegasystems
Logo Reverse IT
Logo Zscaler
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103738 persberichten
7035 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17466 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl