www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 157 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Ciber ontwikkelt wereldwijd SAP ERP-systeem voor Flamco

Eindhoven, 18 december 2012 – ICT-dienstverlener Ciber Nederland ontwerpt en implementeert wereldwijd een nieuw SAP ERP-systeem bij Flamco. De leverancier en producent van kwaliteitssystemen voor verwarming, ventilatie, drinkwater, airconditioning en koeling vergroot met het nieuwe systeem het inzicht in de business en de interne efficiency. Het project wordt naar verwachting in 2015 afgerond.

Flamco beschikt momenteel over dertien internationale verkoopkantoren wereldwijd en zes productielocaties in Nederland, Duitsland, het Verenigd Koninkrijk en China. Tot op heden maakt Flamco gebruik van verschillende systemen om de resources te beheren. Door één organisatiebreed SAP ERP-systeem te ontwikkelen, vergroot Flamco het inzicht in bedrijfskritische processen. Het nieuwe SAP ERP-systeem maakt het onder andere mogelijk om snel te zien waar welke voorraad beschikbaar is, wat de meest actuele klanthistorie is en wie binnen de organisatie betrokken is bij specifieke orders. Door te werken met één organisatiebreed ERP-systeem wordt het mogelijk de nodige intercompany processen op de achtergrond automatisch te laten verlopen. In nauwe samenhang met een nieuw logistiek concept binnen Flamco moet dit zorgen voor een nog hogere leverbetrouwbaarheid. De efficiency die daarmee wordt gewonnen, moet ertoe leiden dat Flamco haar geprognotiseerde groei met de huidige resources kan bereiken. Een bijkomend voordeel voor de IT-afdeling is dat het bedrijfssysteem voor hen eenvoudig is te beheren, en daarnaast goed schaalbaar is.

De omvangrijke SAP-implementatie wordt in verschillende fases uitgevoerd. Recent is Ciber gestart met het ontwikkelen van de blauwdruk voor de ERP-template. Hierna zal de template worden gebouwd en in de diverse landen worden uitgerold. Flamco verzorgt de latere uitrol zelfstandig en wordt hierbij ondersteund door Ciber, waar nodig en mogelijk met de ondersteuning van lokale Ciber-kantoren.

“Ciber behoort tot de beste ERP-dienstverleners van Nederland en beschikt over de benodigde expertise op het gebied van SAP om ons goed te kunnen adviseren”, stelt Martin Verdegaal, algemeen directeur van Flamco. “Ciber is een  internationale organisatie met veel ervaring, goede referenties en de mogelijkheden om ons lokaal te kunnen ondersteunenen dat geeft ons het vertrouwen dat Ciber de juiste partner is voor deze klus.”

Machiel Spruit, Sales Manager bij Ciber: “Wij zijn verheugd dat Flamco voor ons heeft gekozen. Het SAP-systeem van stretch af aan ontwikkelen en vervolgens wereldwijd uitrollen is een mooie opdracht waar onze specialisten al hun kennis en ervaring bij kunnen benutten.”

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Ciber Nederland
Ciber is een wereldwijde full service ICT-dienstverlener die zich specialiseert in het bouwen, integreren en beheren van kritische bedrijfsoplossingen en -systemen. Onze oplossingen worden zowel in maatwerk- als in pakketvorm geleverd. De diensten worden verleend voor alle technologische platforms, besturingssystemen en bestaande infrastructuren. Ciber (NYSE: CBR) kijkt terug op vijfendertig jaar internationale ervaring met klanten in zowel de overheid als het bedrijfsleven. Met 9000 medewerkers over de hele wereld genereert Ciber een omzet van ongeveer 1 miljard dollar. In Nederland is Ciber inmiddels 15 jaar actief met ongeveer 600 medewerkers vanuit de vestigingen Eindhoven, Nieuwegein, Den Bosch, Rotterdam en Amsterdam. Ciber Nederland richt zich op de branches (high-tech) industrie, utilities, overheid, groothandel, telecom, media, financiële en zakelijke dienstverlening.

Website: www.Ciber.nl
Twitter: @CiberNL

Contactgegevens Voor meer informatie over Ciber kunt u contact opnemen met:
Ciber Nederland
Indra Overmars
Tel: +31 (0)40 232 90 90
Email: indra.overmars@Ciber.nl

Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met:
LEWIS PR 
Freek Janssen
Tel: +31 (0)40 235 46 00
Email: freek.janssen@lewispr.com
Geplaatst:
Verstreken tijd: 12 jaar en 157 dagen

Bedrijfsinfo  

Logo CIBER
  +31 (0)30 - 608 50 80
  info@ciber.nl
  www.ciber-netherlands.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo Kraken
Logo Proofpoint
Logo GXO
Logo Red Hat
Logo Pegasystems
Logo Dell Technologies
Logo Techleap.nl
Logo Dell Technologies
Logo HCC
Logo Conclusion
Logo PIDZ
Logo Schneider Electric
Logo Databricks
Logo ilionx
Logo SAS Nederland
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101295 persberichten
6831 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15705 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu