www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 153 dagen geleden)
Bedrijf:

Structurele vierjarige samenwerking Pantheon Automatisering en IBM

Heerenveen, 13 december 2012 – Pantheon Automatisering, leverancier van pasklare ICT-oplossingen voor groothandels, productiebedrijven en dienstverleners, heeft haar samenwerking met IBM bezegeld met een nieuwe vierjarige overeenkomst. IBM is zeer tevreden over de inzet en klantgerichtheid van Pantheon en zal daarom Pantheon intensief bijstaan op het gebied van marketing, productontwikkeling en educatie. “Pantheon Automatisering is één van de eerste partners waarmee we naar tevredenheid een dergelijke samenwerkingsovereenkomst hebben afgesloten”, aldus Mark Ottolander, Business Development Executive van IBM.

Pantheon Automatisering is al jarenlang IBM Advanced Business Partner en maakt gebruik van IBM-software, -hardware en -middleware om oplossingen te bieden aan zijn opdrachtgevers in de Benelux-markt. Daarnaast is Pantheon de afgelopen tijd actief bezig geweest met de volgende generatie van zijn Oculus ERP-suite, met bedrijfsmodernisering bij bestaande IBM i-klanten, Oculus in de Cloud en met de ontwikkeling van een complementaire Business Intelligence-oplossing. IBM laat met de nieuwe samenwerkingsovereenkomst zien dat de inspanningen van Pantheon gewaardeerd worden en aansluiten bij het gedachtegoed van IBM. “Deze geïntensiveerde samenwerking is een belangrijke stap in onze jarenlange relatie met IBM. Het geeft ons de bevestiging dat wij als professionals worden aangemerkt, buiten ons IBM Business Partnerschap om”, zegt Hans Siekerman, Commercieel Directeur bij Pantheon Automatisering. “Dit sluit goed aan bij onze visie dat samen structureel iets opbouwen loont. Het is dan ook onze ambitie om samen met IBM te groeien. De vierjarige samenwerking op het gebied van productontwikkeling, educatie en marketing is voor ons en onze klanten een grote meerwaarde.”

Extra schakel
In de samenwerking tussen Pantheon Automatisering en IBM, is IBM Premier Business Partner ExtraVar een belangrijke extra schakel die de driehoek compleet maakt en ervoor zorgt dat Pantheon een totaaloplossing kan bieden aan zijn klanten. “ExtraVar is gespecialiseerd in het adviseren over, samenstellen en beheren van ICT-systemen en het leveren van stabiele en flexibele infrastructuren. Wij leveren onze zeer gewaardeerde softwarepartner Pantheon Automatisering de IBM-infrastructuren – zowel als fysieke hardware als voor de cloud – als fundering voor de bedrijfsoplossingen van Pantheon. Het is een prettige samenwerking met zowel IBM als Pantheon Automatisering, wat nu door IBM met deze overeenkomst bekrachtigd wordt”, aldus Maarten Vlasblom, Account Manager bij ExtraVar. Door de intensieve samenwerking met IBM en ExtraVar kan Pantheon Automatisering een volledige one-stop-shop zijn voor zijn klanten en wordt daarvoor ook door zijn bestaande klanten gewaardeerd.

Samenwerking ontzorgt
“Op zoek naar een evenwicht tussen technologische innovatie en gezonde bedrijfsresultaten, zoeken klanten steeds vaker naar een totaaloplossing. Een partner als Pantheon Automatisering speelt goed in op deze vraag van de klant”, zegt Mark Ottolander, New Routes-to-Market Business Development Executive voor de IBM Systems & Technology Group. “De klant wenst uiteindelijk een oplossing voor zijn businessprobleem en is minder geïnteresseerd in de techniek onder de motorkap. Door de samenwerking tussen Pantheon en IBM ontzorgen wij de klant en profiteert hij van een oplossing waarbij de hardware en software optimaal op elkaar afgestemd zijn om de beste prestaties te leveren tegen een aantrekkelijk prijs. Deze verschuiving van techniek- naar functionaliteitwensen bij onze klanten vraagt om een hechte en meer strategische samenwerking met softwareleveranciers, waarbij gezamenlijke doelstellingen worden geformuleerd om deze samenwerking succesvol te laten verlopen. Zonder heldere doelstellingen is gezamenlijke business development niet mogelijk. Pantheon Automatisering is één van de eerste partners waarmee we naar tevredenheid een dergelijke samenwerkingsovereenkomst hebben afgesloten.”

Over Pantheon Automatisering
Pantheon Automatisering ontwikkelt en implementeert bedrijfsapplicaties op het gebied van ERP, CRM en WMS, allen onderdeel van de Oculus ERP Suite. Ook voor webapplicaties, portals, DMS en BI heeft Pantheon uitgekiende mogelijkheden. De software draait op IBM Power Systems en is ook via de cloud beschikbaar. Als IBM Advanced Business Partner levert Pantheon complete ICT-oplossingen, inclusief een uitgebreid dienstenpakket. Er is veel kennis in huis van handels- en productiebedrijven, service- en dienstverlenende organisaties. Pantheon Automatisering is meer dan dertig jaar actief en heeft drie vestigingen in de Benelux.

Voor aanvullende informatie, kunt u contact opnemen met:

Meer informatie over dit bericht
Hans Siekerman (Commercieel Directeur Pantheon Automatisering)
Tel.: 0513-657357
E-mail: h.siekerman@pantheon-automatisering.nl

Pantheon Automatisering BV
K.R. Poststraat 101-2
8441 EN Heerenveen
Tel.: 0513-657357
E-mail: info@pantheon-automatisering.nl
Web: www.pantheon-automatisering.nl

Verstreken tijd: 13 jaar en 153 dagen
Pantheon Autom.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR