www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 171 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Paul Ligthart start als Business Engineer bij Everest

’s-Hertogenbosch, 12 december 2012 – Paul Ligthart (29) is aangesteld als Business Engineer bij Everest, leverancier en ontwikkelaar van dynamische business process managementoplossingen (BPM). In deze functie begeeft Paul zich op het snijvlak van business en IT. Hij vertaalt de processen en bestaande oplossingen van de klant naar de regelgedreven business suite Aquima. Daarnaast is hij verantwoordelijk voor het meebouwen en ontwikkelen van de suite bij de klant, zodanig dat de klant uiteindelijk zelf de tool kan beheren.

Paul heeft ruime ervaring op het gebied van softwareontwikkeling. Hij studeerde onder andere aan de Universiteit van Tilburg. Daarna ging hij aan de slag bij detacheerder NCIM Groep, waar hij als Software Engineer en Informatiearchitect onder meer werkte aan projecten bij de ANWB en het Nederlands Forensisch Instituut.

Paul Ligthart: “In mijn eerdere functies was ik voornamelijk bezig met de ontwerpfase van softwareontwikkeling. Nu mag ik bij Everest de modellen die we bedenken ook bouwen en doorontwikkelen. Die verschillende facetten maken mijn werk afwisselend en uitdagend. Everest is een innovatieve en dynamische organisatie met een open cultuur. Er zit veel kennis in de organisatie en je krijgt volop de mogelijkheid om je te blijven ontwikkelen.”

Antoon Splinter, directeur van Everest: “Als Business Engineer denk je proactief mee en heb je inzicht in de producten en de processen van de klant. Je moet verder kunnen kijken dan dat je neus lang is en gevoel hebben voor de belangen van de klant. Paul beschikt over die capaciteiten en is daarom een geweldige aanvulling op ons team.”

Everest maakt momenteel een groei door en zal in de komende tijd meer nieuwe collega’s aannemen. Meer over werken bij Everest is te vinden op www.werkenbijeverest.nl.


Paul Ligthart, Business Engineer bij Everest

Over Everest
Everest is de business engineering company die complexe businessvraagstukken vertaalt in innovatieve en praktische ICT-oplossingen voor financiële dienstverleners en centrale overheid. In 1996 opgericht en gevestigd in ’s-Hertogenbosch is Everest inmiddels 200 medewerkers sterk en onderdeel van Total Specific Solutions (TSS). Zodra een kant-en-klare oplossing ontoereikend is, biedt Everest uitkomst met maatwerkoplossingen ter ondersteuning van kennisintensieve en dynamische processen. Everest doet dit door domein- en ICT-kennis te combineren met een agile projectaanpak. Als het écht inhoudelijk wordt en het uiterste van ICT wordt gevraagd, is Everest op haar best. Typisch Everest. Voor meer informatie: www.everest.nl en www.totalspecificsolutions.nl.

Voor meer informatie:
Marcommit PR
Pauline van Die
E everest@marcommit.nl
T 035-5822730

Verstreken tijd: 13 jaar en 171 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Everest BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR