www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 155 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: carolijn peelen bv

City Electrical kiest Stibo Systems voor e-commerce

Grootste Elektra groothandel in UK implementeert PIM-platform STEP

Laren, 11 december, 2012 – Stibo Systems, the Strategic Information Management Company™, is door het wereldwijd opererend elektranetwerk uit de UK, City Electrical Factors (CEF), geselecteerd voor het management van de productinformatie, als basis voor een omvangrijke e-commerce rollout.

City Electrical Factors heeft wereldwijd 400 vestigingen. Het bedrijf levert zowel B2B als B2C en wil haar online business binnenkort uitbreiden door klanten ook de mogelijkheid te geven rechtstreeks via de website te bestellen. Door met het STEP platform van Stibo Systems te werken, kan CEF de strategische informatie van het uitbreidende productaanbod efficiënt en voor alle kanalen managen.

De productinformatie voor de catalogi wordt zowel online als in de winkels strategisch ingezet via Stibo Systems. De flexibiliteit en schaalbaarheid van STEP garandeert consistentie en kwaliteit van data, bevordert agility, en verkort de time-to-market. Klanten zullen een verbeterde online experience ervaren dankzij de uitgebreidere productinformatie met marketingbeschrijvingen, beeld en aanbevelingen.

Pauline Kirk, IT Manager City Electrical Factors zegt: “Multichannel is van essentieel belang voor ons. Door onze product data vanuit een centrale plek te besturen en over de totale organisatie te delen, weten we zeker dat onze data altijd consistent is.”

“In eerste instantie zullen we met ruim 20.000 producten starten. Dit breiden we uit tot 100.000 in de komende twee tot drie jaar. STEP is van essentieel belang voor onze e-commerce strategie en helpt ons onze productinformatie zo te managen dat wij succesvol kunnen zijn in multichannel retailing. STEP geeft ons consistente, betrouwbare informatie in ieder kanaal, waardoor we flexibel en marktgericht kunnen zijn.”

“Kirk voegt toe: “Voor ons is het inmiddels enorm belangrijk geworden om rechtstreeks aan de consument te kunnen leveren. Dankzij een volledig transactiegerichte e-commerce site met beter georganiseerde productkenmerken en uitgebreidere beschrijvingen, realiseren wij straks een fantastische customer experience.”

Mikael Lyngsø, CEO van Stibo Systems: “Wat we bij City Electrical Factors willen bereiken, is dat de product data niet langer verspreid ligt over meerdere platforms. Via STEP schonen we de data op, waarbij er één betrouwbare databron overblijft om de multichannel business op te baseren. Bovendien kan City Electrical dankzij de schaalbaarheid van STEP ook verder uitbreiden naar nieuwe kanalen zoals mobiel, en meertalig data in meerdere versies bijhouden.”

Over City Electrical Factors
City Electrical Factors Ltd. is de grootste Elektra Groothandel in de UK, met bijna twee keer zoveel distributiepunten als de grootste concurrent. De groep is opgericht in 1951 en met name actief in de UK, Noord Amerika, het Midden-Oosten en Australië.

Over Stibo Systems 
Stibo Systems, the Strategic Information Management Company™levert technologie en oplossingen waarmee organisaties in staat gesteld worden hun strategische informatie wereldwijd te beheren via een geïntegreerd proces. De STEP technologie van Stibo Systems is een flexibel, uniform Master Data Management (MDM) platform dat bedrijven voorziet van betrouwbare operationele informatie voor de hele organisatie. Klanten van Stibo Systems zijn onder meer: bol.com, GE, Office Depot, Overtoom, Sears, Siemens, Sony, Target, Thomas Cook Benelux en Thule. Stibo Systems is een dochtermaatschappij van de particuliere Stibo A/S-groep die in 1794 werd opgericht. Het bedrijf heeft vestigingen wereldwijd en het hoofdkantoor is gevestigd in Aarhus, Denemarken. Voor meer informatie: www.stibosystems.com of bel: 035 2018860.

Contact Stibo Benelux
Tim Bon, telefoon: 035 2018860, email tim.bon@stibo.com

Media Contact Benelux
Carolijn Peelen, telefoon: 0653280936, emailcarolijn@peelen.nu

Verstreken tijd: 13 jaar en 155 dagen
PR contact  

Logo carolijn peelen bv
Stibo Systems contact  

+31 20 800 6444
www.stibosystems.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu