Wassenaar, 27 november 2012 –
Mproof Nederland, specialist op het gebied van servicemanagement en leverancier van Clientele ITSM, breidt haar aanbod uit met een ISM-module, waarmee bedrijven laagdrempelig en tegen geringe investeringen kunnen starten met de ISM-methode. Deze succesvolle methode maakt ITIL toepasbaar en gaat uit van zes elementaire IT Service Management processen. De ISM-module van Mproof Nederland omvat alle elementen die IT-afdelingen nodig hebben bij het opzetten van een solide basis voor ISM: het ISM-framework, een BPM-omgeving, een inrichtingsdocument voor inrichting in Clientele ITSM, en drie workshopdagen voor hands-on advies en support.
Bij een uitrol van ISM binnen de IT-afdeling is een Business Process Modelling tool vereist. Mproof Nederland heeft gekozen voor [PROJUZE], een open source BPM-tooling waarmee de ISM-processen eenvoudig worden ontsloten. Een bewuste keuze want met [PROJUZE] kunnen organisaties deze tool kosteloos en naar eigen inzicht ook voor andere bedrijfsprocessen inzetten.
Michiel de Ruiter, ITSM-consultant bij Mproof Nederland: “We gaan met onze ISM-module inclusief advies en workshops een stap verder dan de rest van de markt. Onze module is er op gericht om, zonder grote investeringen in tijd en kosten, direct met ISM aan de slag te gaan en hiermee het fundament te leggen van de IT Service Management organisatie. Op dit fundament kunnen organisaties doorgroeien en verbeteren, waarbij elke stap wordt geborgd.”
--------------------------
Over Mproof Nederland
Mproof Nederland is al meer dan 15 jaar dé specialist in servicemanagement voor de ondersteuning van medewerkers, klanten en burgers. Het bedrijf biedt toegespitste diensten en out of box softwaretoepassingen voor onder andere IT en FM servicemanagement, servicedesk, shared services, managed services en self-service. Mproof Nederland begeleidt en ondersteunt de invoering van ISM en ITIL en heeft alle benodigde kennis en ervaring in huis om toepassingen voor servicemanagement volledig op maat in te richten. Meer informatie op www.mproof.nl.
Meer informatie
Marcommit PR
Ellis Akkermans
T 035-5822730
E
mproof@marcommit.nl