www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 182 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Oracle sluit zich aan bij BSA | The Software Alliance

Amsterdam, 27 november 2012 Oracle sluit zich als wereldwijd ‘advocacy member’ aan bij BSA | The Software Alliance, de internationale vertegenwoordiger van de softwaresector. Dit houdt in dat het softwarebedrijf gaat helpen bij het ontwikkelen van beleid dat technologische innovatie promoot.

“De BSA is gericht op het aanpakken van softwarevraagstukken in de branche, zoals intellectuele eigendomsrechten en technologische innovatie. Die zijn van groot belang voor Oracle en zijn klanten”, zegt Jason Mahler, vicepresident Governmental Affairs van Oracle. “We zijn zeer verheugd om ons aan te sluiten bij de BSA en kijken uit naar de samenwerking met andere aangesloten bedrijven om intellectuele eigendommen te beschermen, open markten te promoten en de groei van cloud computing te bevorderen.”

“De visie van Oracle op de branche sluit nauw aan bij die van de BSA op het gebied van de belangrijkste issues rondom software”, zegt Robert Holleyman, President en CEO van BSA | The Software Alliance. “De toevoeging van de expertise en het ‘thought leadership’ van Oracle aan onze wereldwijde advocacy-programma’s en -initiatieven, helpt ons bij het aanpakken van nog meer belangrijke vraagstukken.”

####

Over Oracle
Oracle ontwikkelt hard- en software voor samenwerking in de cloud en datacenters. Met meer dan 380.000 klanten wereldwijd – inclusief alle Fortune 100-bedrijven – in meer dan 145 landen is Oracle de enige leverancier die in staat is een compleet technologisch pakket te leveren, waarvan elke laag is ontworpen om samen te werken als één enkel systeem. De vooraanstaande oplossingen – zowel op locatie als cloud-gebaseerd – bieden klanten een flexibele implementatie en onovertroffen voordelen, zoals een onbreekbare beveiliging, een hoge beschikbaarheid, schaalbaarheid, energie-efficiëntie, krachtige prestaties en een lage ‘total cost of ownership’ (TCO). Meer informatie over Oracle (Nasdaq: ORCL) is te vinden op www.oracle.com.

Oracle en Java zijn geregistreerde handelsmerken van Oracle en/of gelieerde partijen.

Over BSA | The Software Alliance
De BSA | The Software Alliance (www.bsa.org) is de belangrijkste pleitbezorger van de software-industrie ter wereld. Meer dan zeventig vooraanstaande bedrijven zijn bij de organisatie aangesloten. Zij investeren jaarlijks miljarden dollars in de ontwikkeling van softwareoplossingen die de economie stimuleren en het moderne leven verbeteren.  De BSA verbreedt de horizon van de digitale wereld door relaties met internationale overheden, het naleven en afdwingen van intellectueel eigendom en onderwijsactiviteiten. Daarnaast vergroot de organisatie het vertrouwen in de nieuwe technologieën die deze wereld stimuleren. Meer informatie: www.bsa.org/netherlands.

Voor meer informatie:
LVTPR
Gijs van Beek / Naomi Samson
Telefoon: 030 - 65 65 070
E-mail: bsa@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 13 jaar en 182 dagen
BSA | The Soft.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo MIRhosting
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
Logo Deel
Logo VSL
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103601 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17371 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl