ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 159 dagen geleden)
Bedrijf:

Software leveringen binnen 1 uur

Sessence lanceert speciaal platform voor software downloads
Vanaf deze maand is het bij Sessence mogelijk om bepaalde software titels binnen 1 uur digitaal geleverd te krijgen. Door het integreren van een nieuw ESD (Electronic Software Distribution) platform in de website van Sessence, is het voor klanten mogelijk om software nog sneller geleverd te krijgen. “Met de producten die we binnen ons ESD platform aanbieden, halen we een gemiddelde levertijd die ruim onder het uur ligt.” aldus Jeroen Stabel, Commercieel Manager van Sessence. “Hiermee realiseren we voor onze klanten een nog hoger niveau van dienstverlening, en bereiken we tevens een nieuwe stap in onze MVO doelstellingen.”

Diverse merken
Bij de introductie van het platform heeft Sessence de mogelijkheid om verschillende producten van Microsoft , McAfee, Norton en Nuance als download aan te bieden. Op termijn worden meer merken verwacht zodat het platform nog completer wordt. “Klanten die een ESD product aankopen, hebben de mogelijkheid om deze download 24uur per dag, 7 dagen per week te downloaden. Dit gebeurt vanuit het Mijn Account gedeelte op onze website. Deze download links zijn in principe beperkt geldig, maar door de link vanuit onze website aan onze klanten aan te bieden, zorgen wij voor een altijd werkende en beveiligde download link.” zegt Stabel.

Belofte van Sessence
Sessence onderscheidt zich door haar software kennis en de toepassing ervan. Sessence biedt haar klanten duidelijkheid in de software huishouding, en helpt bij het besparen van kosten en behalen van efficiëntie. Het bieden van een ESD platform is hier een voorbeeld van. De gecertificeerde medewerkers van Sessence zijn gesprekspartner voor bedrijven in het mkb. Door het stellen van de juiste vragen, zorgen zij dat hun klanten de slimste keuze maken uit het aanbod van software oplossingen, producten en diensten.

Meer informatie vindt u op www.sessence.nl/esd

===
Niet voor publicatie
Voor meer informatie neemt u contact op met:

Jeroen Stabel, Commercieel Manager
Telefoon: 088 501 70 01
E-mail: jeroen.stabel@sessence.nl

Verstreken tijd: 13 jaar en 159 dagen
Sessence BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR