www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 153 dagen geleden)
Bedrijf:

mITE breidt haar activiteiten uit en opent mITE GmbH

IJsselstein (Ut), 22 november 2012

Afgelopen woensdag 21 november opende mITE Systems, de Nederlandse enterprise mobility specialist, haar eerste buitenlandse vestiging in Bonn, Duitsland. Na de vele Nederlandse bedrijven die de afgelopen jaren door mITE zijn geadviseerd en gefaciliteerd op het gebied van enterprise mobility, kunnen nu ook bedrijven in de DACH regio mITE raadplegen voor advies en consultancy rondom hun mobiliteitsvraagstukken.

Vanuit Business Development werd er al langer naar nieuwe mogelijkheden uitgekeken om aan de ambities gehoor te geven. “Meerdere mogelijkheden zijn de afgelopen jaren voorbij gekomen, maar geen van deze voelde als de juiste. Met de tussenkomst van twee zeer ervaren ‘oud gedienden’ binnen de Duitse mobility markt voelde het meteen goed en hierop konden binnen enkele maanden de belangrijkste stappen gezet worden. Met de aanstelling van Uwe Marquardt en Michael Kretschmer, krijgt mITE GmbH er een enorme bron aan ervaring bij en daarnaast hebben beide heren gedurende hun loopbaan een enorm netwerk opgebouwd”, aldus Richard van Lent, Business Development Director bij mITE.

Ook binnen de DACH regio zal de focus liggen op het gehele enterprise mobility life cycle management voor organisaties. mITE heeft door de jaren heen een zeer solide partnernetwerk opgebouwd, dankzij welke nu ook de mITE GmbH klanten kunnen profiteren van de best-of-breed oplossingen en advies op maat.

“Wij zijn blij dat we met mITE deze stap naar Duitsland nu gaan maken. Uiteraard zijn er binnen de DACH regio al bedrijven actief op het vlak van enterprise mobility , echter niet met de focus en specialisatie van mITE. Samen met de sterke relaties die wij hebben met onze vendoren zijn wij in staat om de volledige DACH regio te bedienen met onze kennis en kunde die wij de afgelopen 10 jaar hebben opgebouwd. Dit, samen met de ambitie van Uwe en Michael, maakt dat ik er zeker van ben dat mITE GmbH van grote waarde zal zijn binnen deze regio”, aldus Mart Groot, Managing Director mITE.

Voor meer informatie, neem contact op met Mart Groot m.groot@mite.nl

www.mITE.nl

Verstreken tijd: 13 jaar en 153 dagen
Bedrijfsinfo  

Logo mITE
Mart Groot
+31(0)85 - 4010380
m.groot@mite.nl
www.mite.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Heliview Conferences & Training
Logo Luminis International B.V.
Logo BTG
Logo NeuroCluster.ai
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo TechOutlet
Logo Web Wings
Logo TechOutlet
Logo TechOutlet
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Clarity Amsterdam
Logo Dynatrace
Logo Protime BV
Logo Mollie
Logo Lightspeed
Logo Awareways
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo Carly
Logo Unit4
Logo NIRPA
Logo Databricks
Logo reev
Logo Vultr
Logo Fellowmind
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101474 persberichten
6844 bedrijfsprofielen
57 PR-bureauprofielen
15814 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl