Amsterdam, 21 november, 2012 - Ticketscript, Europees marktleider in online en social ticketing tools, integreert Passbook dat beschikbaar is als onderdeel van Apple’s iOS 6 update. Deze app stelt klanten in staat om elektronische versies van hun kaarten en coupons op te slaan op één locatie.
De laatste jaren is er enorme groei geweest in het aantal verkochte mobiele tickets ten opzichte van de gebruikelijke e-tickets. Ticketscript ziet een toename in de vekoop van mobiele tickets van 194% ten opzichte van vorig jaar. Door de toenemende behoefte aan papierloze tickets ontstaan innovatieve oplossingen om deze op te slaan en beheren, zoals Apple’s Passbook.
Passbook stelt gebruikers in staat om tickets en coupons van bedrijven die deze technologie hebben geïntegreerd, direct op te slaan op hun mobiele telefoon. De digitale tickets kunnen vervolgens gescanned worden om toegang te krijgen tot het evenement. Het is dus overbodig geworden om tickets uit te printen. Zie http://bit.ly/UbZnTB voor meer informatie.
“De integratie van Apple's Passbook aan ticketscript biedt een breed scala aan voordelen aan de kaartkopers en onze klanten. Naast de gebruikelijke voordelen van mobiele tickets worden deze nu ook opgeslagen op één plek in je telefoon. Het is dus nog eenvoudiger om je tickets te organiseren en presenteren wat weer een betere doorstroming oplevert bij de entree. In de nabije toekomst wordt het ticket automatisch weergegeven door GPS positionering zodra de bezoeker zich in de buurt van het evenement bevindt.”, zegt Frans Jonker CEO bij ticketscript. ”Met de toevoeging van Passbook bieden we onze klanten toegang tot de meest toonaangevende technologie die momenteel voorhanden is in de evenementenbranche.”
Over ticketscript
Ticketscript, is Europees marktleider in online, mobile en social ticketing oplossingen. Momenteel gebruiken meer dan 30.000 evenementen door heel Europa de plug-and-play ticketshop om kaarten te verkopen en promotie te doen voor hun evenement via de mobiele telefoon en Facebook. De web applicatie maakt e-tickets en mobile tickets, geeft toegang tot de mobiele evenement App en ook tot een sales netwerk van meer dan 1.150 fysieke verkoopkanalen door heel Europa waaronder de Free Record Shop in de Benelux met meer dan 300 winkels. De real-time statistieken en contact informatie van klanten kunnen gebruikt worden voor toekomstige evenement.
De organisatie is opgericht in 2006 en heeft naast het hoofdkantoor in Amsterdam vestigingen in London, Barcelona, Berlijn, Düsseldorf en Antwerpen. Ticketscript is onder andere actief in de branche van muziekevenementen, poppodia, festivals, concerten, beurzen en sportevenementen. Evenementen die met de ticketscript oplossing werken zijn o.a.: Awakenings, MTV, European Hockey League, Melkweg, Voltt & Verzamelaars Jaarbeurs.
Voor meer informatie kunt u terecht op de website: www.ticketscript.com
Frans Jonker CEO bij ticketscript