www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 163 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Het Nieuwe Leren als Microsoft Learning Partner

Eindhoven, 19 november 2012

Per 1 november jl. heeft Ictivity Training de status van Microsoft Learing Partner behaald. Doordat zij onderdeel is van De Ictivity Groep (Microsoft Gold partner) maken ze nu deel uit van een select gezelschap in Nederland die zowel Microsoft consultancy als Microsoft trainingen aanbiedt.

Uit recente onderzoek* blijkt dat het rendement uit opleidingen en het computer gebruik  relatief laag is. Daarom baseert Ictivity Training haar leermethodieken op principes van Het Nieuwe Leren, dit houdt in dat cursisten met een voor hen geschikte leermethode op een voor hen geschikte tijdstip en plaats (Microsoft) kennis kunnen opdoen. Het gevolg is dat de productiviteit op de werkvloer omhoog gaat doordat de gebruikers digivaardiger worden.

De toename van innovaties aan Microsoft oplossingen vraagt ook om de nodige kennisoverdracht. Door het inzetten van het Nieuwe Leren zorgt Ictivity Training ervoor dat het maximale rendement uit de beschikbare ICT middelen wordt behaald door IT professionals.

Toine van Eijk, directeur Ictivity Training: “Voor ons is het aanbieden van officiële Microsoft cursusmaterialen en leermethoden een belangrijke toevoeging aan ons bestaande portfolio. Nog nooit heeft Microsoft zoveel nieuwe producten aangekondigd: Windows 8, Server 2012, SharePoint-, Exchange-, Lync Server 2013 en Office 2013. Belangrijke producten die aansluiten op Het Nieuwe Werken”.

Rob Tummers, bij Microsoft Nederland verantwoordelijk voor de Learning Partners zegt: “Microsoft heeft met De Ictivity Groep een goede samenwerking opgebouwd op het gebied van IT-dienstverlening. Door deze nieuwe Learning Partner status van Ictivity, kunnen we ook op training vlak beter gaan samenwerken. Dat is vooral goed nieuws voor de klanten van Ictivity, die nu Microsoft trainingen kunnen volgen op het door Microsoft vereiste niveau. De trainers hebben naast de gevraagde didactische vaardigheden ook jarenlange ervaring binnen Microsoft consultancy projecten. Dat komt de praktijkgerichtheid zeer ten goede. Wij zien uit naar de ongetwijfeld goede evaluaties van cursisten bij Ictivity!”

* Universiteit van Twente: CTRL ALT DEL 2012


Over De Ictivity Groep:
Ictivity is een onafhankelijk landelijk opererende IT dienstverlener. Van advies tot nazorg (of beheer) helpt Ictivity organisaties bij het efficiënt inrichten van de ICT infrastructuur. Hierdoor zijn alle systemen en applicaties altijd en overal beschikbaar. Dit doet Ictivity met een team van ruim 120 gepassioneerde IT professionals. Juist deze mensen maken het verschil omdat een afspraak met hen ook echt een afspraak is.

Ictivity is gevestigd in Eindhoven, Amsterdam en Rotterdam.

De kernactiviteiten van De Ictivity Groep bestaan uit:

  • Consultancy – advies en implementatie gericht op infrastructurele ICT oplossingen
  • Staffing – detachering & outtasking
  • Training – ICT gerichte opleidingen
  • Managed Services – In delen of totaal ontzorgen van organisaties
  • 4IP high-end connectivity oplossingen

De Ictivity Groep is actief binnen de overheid, semi-overheid en de zakelijke markt. Ictivity bedient voornamelijk grotere organisaties met een eigen ICT afdeling. De eigen ICT afdeling voert het dagelijkse beheer uit en Ictivity wordt ingeschakeld bij ICT advies, 3e/4e lijns werkzaamheden en niet structurele zaken zoals projecten en bij storingen aan de ICT infrastructuur. Ictivity verkoopt geen hard- of software en kan op die manier ook haar onafhankelijkheid als ICT dienstverlener waarborgen.

Kijk voor meer informatie kijk op www.ictivity.nl

Voor meer informatie:
Tanya Weidema
Marketing & Communicatie Manager

De Ictivity Groep
Postbus 7066
5605 JB  EINDHOVEN
Tel: 088 – 428 4848
e-mail: tanya.weidema@ictivity.nl / website : www.ictivity.nl

Recent van Ictivity  
Tijdgebrek leidt tot concessies: helft zorgprofessionals levert zorg waar ze niet volledig achterstaan

Virtuele collega voor zorgmedewerkers wint 5 Minuten voor Zorg-award

Roeland Ravesteijn nieuwe Algemeen Directeur van Ictivity

Verstreken tijd: 14 jaar en 163 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Ictivity contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl