www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 131 dagen geleden)
Bedrijf:

NETGEAR stelt Lander Smekens aan als Retail Business Unit Manager Benelux

Gouda, 6 november 2012 - NETGEAR, fabrikant van netwerkoplossingen voor bedrijven en consumenten, heeft Lander Smekens (30) aangesteld als Retail Business Unit Manager Benelux. Smekens is in deze functie verantwoordelijk voor het verder uitbouwen van de retailactiviteiten van NETGEAR in de Benelux.

Hiervoor was Lander Smekens Retail Business Unit Manager voor België en Luxemburg bij NETGEAR. Sinds kort heeft hij ook de Nederlandse markt onder zijn hoede. Voor NETGEAR werkte hij zeven jaar bij Cisco Systems onder meer als Territory Business Manager, waarbij het uitbouwen van de business centraal stond.

“Na me eerst bezig te hebben gehouden met het uitbreiden van de retailactiviteiten van NETGEAR in België en Luxemburg, ben ik verheugd dit nu ook in Nederland te mogen gaan doen. Het is een interessante markt aangezien de gemiddelde consument steeds hogere eisen stelt aan zijn thuisnetwerk. Het internet moet zonder horten en stoten binnenkomen en het streamen van video naar tablet en televisie is in snel tempo de normaalste zaak van de wereld geworden. NETGEAR levert hier oplossingen voor en ik vind het een uitdaging om deze bij de consument voor het voetlicht te brengen middels onze retailkanalen.”

Voor meer informatie:
Pride PR
Mirja van Baggem
+31 71 568 00 28
netgear@pridepr.nl

NETGEAR
Lander Smekens
lsmekens@netgear.com

Over NETGEAR, Inc.
NETGEAR (Nasdaq: NTGR) is een wereldwijd netwerkbedrijf dat innovatieve producten levert aan consumenten, bedrijven en service providers. Voor de consument maakt het bedrijf hoogwaardige, betrouwbare en eenvoudige thuisnetwerk, opslag en digitale media producten, voor mensen die via het internet hun inhoud en apparaten met elkaar willen verbinden. Voor het bedrijfsleven biedt NETGEAR netwerken, opslag- en beveiligingsoplossingen, zonder de kosten en complexiteit van ‘grote IT’. Het bedrijf levert service providers thuisoplossingen voor hun klanten. NETGEAR-producten zijn gebouwd op een verscheidenheid van bewezen technologieën zoals draadloos, Ethernet en powerline. De producten hebben focus op betrouwbaarheid en gemak. NETGEAR-producten worden verkocht in meer dan 28.000 winkellocaties over de hele wereld, en door meer dan 37.000 value-added resellers. Het bedrijf heeft het hoofdkwartier in San Jose, Californië en kantoren in 25 landen. NETGEAR is een ENERGY STAR ®-partner. Meer informatie is beschikbaar op www.netgear.nl. Volg NETGEAR op twitter.com/NETGEAR en op Facebook: www.facebook.com/NETGEAR.

Verstreken tijd: 14 jaar en 131 dagen
NETGEAR contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu