Den Haag, 6 november 2012 - IT-dienstenleverancier
Mahindra Satyam maakt de resultaten van het tweede kwartaal van het boekjaar 2013, eindigend op 30 september 2012, bekend. Het bedrijf boekte een omzet van 354 miljoen dollar. Dat is 3,5 procent meer dan een kwartaal eerder. De EBITDA bedroeg 76 miljoen dollar. De winst na belasting kwam uit op 51 miljoen dollar. Het bedrijf telde op 30 september 2012 36.787 medewerkers.
Het volledige Engelstalige persbericht vindt u hier.
# # #
Over Mahindra Satyam
Mahindra Satyam (NYSE: SAY) is een toonaangevende en wereldwijde IT-dienstenleverancier. Het bedrijf combineert uitgebreide marktkennis en functionele expertise met hoogwaardige technologie. Mahindra Satyam helpt klanten zo hun bedrijfsprocessen te transformeren en hun prestaties te verbeteren.
De professionals van Mahindra Satyam zijn sterk in bedrijfsoplossingen, supply chain management, CRM, business intelligence, kwaliteitsbeheer, engineering en product life cycle management, en infrastructuurdiensten.
Mahindra Satyam is onderdeel van de Mahindra Group, een industrieconglomeraat met een omzet van 15,4 miljard dollar. Het bedrijf is actief in financiële dienstverlening, de automotive sector, de handel, de retail en logistiek, de informatietechnologie en de infrastructuurontwikkeling.
Mahindra Satyam is wereldwijd actief en werkt voor tal van klanten, waaronder verschillende Fortune® 500-organisaties. Het bedrijf heeft development- en delivery-centra in de Verenigde Staten, Canada, Brazilië, het Verenigd Koninkrijk, Hongarije, Egypte, de Verenigde Arabische Emiraten, India, China, Maleisië, Singapore, Australië en Nederland.
Meer informatie is beschikbaar op www.mahindrasatyam.net.
Volg Mahindra Satyam op Twitter: http://twitter.com/mahindra_satyam.
Meer informatie:
LVTPR
Gijs van Beek
Onno Karman
Tel.: 030 - 65 65 070
E-mail: mahindra-satyam@lvtpr.com
Mahindra Satyam
Sandy David
Tel.: 070-300-2333
E-mail:
Sandy_David@mahindrasatyam.com