www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 139 dagen geleden)
Bedrijf:

NVBI beëdigt nieuwe leden

Een IT-notaris beëdigt op dinsdag 30 oktober 2012 drie nieuwe leden van de Nederlandse Vereniging van Beëdigde Informaticadeskundigen (NVBI). Dit is de beroepsvereniging van specialisten op het raakvlak van informatica, bedrijfskunde en recht.

Over de NVBI
Bij informaticaprojecten is er altijd het risico dat het misgaat in de relatie tussen opdrachtgever en leverancier. Bijvoorbeeld door toenemende complexiteit, krimpende budgetten of onduidelijkheid over auteursrecht. Het inschakelen van een onafhankelijke deskundige kan daarom van groot nut zijn voor beide partijen. Deze kan complexe en cruciale ICT-projecten voorbereiden, begeleiden en tot een goed einde helpen brengen.

Uit die behoefte is de Nederlandse Vereniging van Beëdigde Informaticadeskundigen ontstaan. De leden zijn onafhankelijke en beëdigde deskundigen op het raakvlak van ICT, bedrijfskunde en recht. Zij zijn daarom al 25 jaar de aangewezen partij voor aanbestedingen, projectaudits en het beslechten van conflicten.

Over de beëdiging
Aan NVBI-leden leden worden strenge eisen gesteld. Zij worden gecertificeerd op basis van aantoonbare kennis en ervaring in ICT, bedrijfskunde en recht. Daarbij wordt hun onafhankelijkheid gewaarborgd door een gedragscode en tuchtrecht. Zo kan er geen belangenverstrengelingen zijn, bijvoorbeeld met leveranciers. Is aan al deze eisen voldaan, dan kan beëdiging plaatsvinden.

De beëdiging wordt voortaan gedaan door een IT-notaris. Deze is aangesloten bij de onlangs opgerichte Stichting IT-notaris, een groep gespecialiseerde notarissen die een bijdrage willen leveren aan de rechtszekerheid binnen de informatiemaatschappij.

Informatie
De beëdiging vindt plaats op dinsdag 30 oktober 2012 om 16.00 uur te Utrecht. Pers en andere belangstellenden zijn van harte uitgenodigd.

Plaats en tijd
Dinsdag 30 oktober 2012, 16:00 uur
Hotel Mitland Utrecht
Ariënslaan 1
3573 PT Utrecht

Informatie
Nico Keijser (secretaris)
E-mail info@nvbi.nl
Telefoon (085) 273 17 27
www.nvbi.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 139 dagen
NVBI contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl