www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 177 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Kodision trots op nummer één positie van digitaal loket van stad Antwerpen

De stad Antwerpen is de top in elektronische dienstverlening en e-government. Dat blijkt uit een recente studie van technologiefederatie Agoria, die peilde naar de ‘slimheid’ van de Belgische steden. In een ranglijst van de 25 grootste steden behaalt de stad Antwerpen de eerste plaats. ‘We bekeken alle stedelijke websites, en gingen na in welke mate die ons voort hielpen’, zegt Freddy Vandaele van Agoria. ‘In Antwerpen konden maar liefst 171 formulieren worden gedownload en interactief worden ingevuld. Dat was het meeste van heel Vlaanderen.’ Schepen van Loketten Leen Verbist (SP.A) is verheugd over het resultaat. ‘De laatste zes jaar hebben we hard ingezet op de ontwikkeling van onze e-loketten, en dit najaar wordt de digitale dienstverlening nog verder uitgebreid. Dit resultaat is dan ook een hart onder de riem.’

Kodision is trots hieraan bijgedragen te hebben. Antwerpen zet namelijk de software van Kodision in voor de realisatie van digitale formulieren (TriplEforms®) en de afhandeling en archivering van deze digitale aanvragen (KIM®). Sinds de zomer van 2012 kunnen burgers van stad Antwerpen bijvoorbeeld een aantal akten volledig digitaal aanvragen en ontvangen. Deze volledige digitalisering zorgt ervoor dat burgers niet meer naar het fysieke loket toe moeten om bijvoorbeeld een gestempelde geboorteakte in ontvangst te nemen. De akten worden namelijk voorzien van een IntelliStamp, een hybride digitale stempel die officiële aktes van een wettelijke digitale handtekening en stempel voorziet die zijn legale waarde behoudt bij het printen. Een ‘slimme’ en innovatieve oplossing die de stad Antwerpen samen met Kodision als eerste Belgische stad heeft geïmplementeerd.

Ed Buré, commercieel directeur van Kodision: “Antwerpen is als één van de grootste steden van België een zeer ondernemende en ambitieuze stad, onder meer met betrekking tot het verbeteren van de dienstverlening aan hun burgers. Er wordt echt goed gekeken naar de business case en naar wat burgers er precies aan hebben. En dat is terecht beloond. Wij zijn er trots op om daar met onze kennis, innovatieve oplossingen en onze realisatiekracht aan bij te kunnen dragen. Wij hopen Antwerpen ook de komende jaren als winnaar uit de bus te kunnen laten komen!”

OVER KODISION
Kodision ontwikkelt en implementeert software ter ondersteuning van dienstverlening bij organisaties in de financiële sector, publieke sector en zakelijke dienstverlening. Deze software biedt oplossingen op het gebied van digitale formulieren, zaakgericht werken, klachtenmanagement, kennismanagement en casemanagement. Oplossingen die organisaties in staat stellen om hun (elektronische) dienstverlening aantrekkelijker, efficiënter en kwalitatief hoogwaardiger in te richten.

VOOR DE REDACTIE

Kodision
Maikel van Kampen, Marketing Consultant
T: 026-3653560
E: m.vankampen@kodision.nl
W: www.Kodision.nl

BRON ARTIKEL
Koen De Beuckeleer, NIEUWSBLAD.BE


Een document kan op echtheid gecontroleerd worden door de IntelliStamp online te verifiëren (TriplEforms® formulier)


Mobiele app voor Stad Antwerpen ontwikkeld met TriplEforms®

Verstreken tijd: 14 jaar en 177 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Kodision BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu