www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 111 dagen geleden)
Bedrijf:

Helft IT-managers gaat mainframe-applicaties moderniseren voor mobile en cloud

Schiphol, 17 oktober 2012 – De ontwikkelingen rondom mobile en cloud gaan ook aan mainframe-applicaties niet voorbij. 49 procent van de IT-managers en CIO’s is van plan om mainframe-applicaties te moderniseren om deze toegankelijk te maken vanaf mobiele apparaten. Daarnaast maakt 44 procent plannen om de betreffende applicaties over te brengen naar de cloud. Dit blijkt uit onderzoek van Micro Focus, toonaangevend leverancier op het gebied van modernisering, testen en management van enterprise applicaties. In dit wereldwijde onderzoek hebben 590 IT-managers en CIO’s openheid van zaken gegeven over de huidige stand van zaken van hun bedrijfskritische applicaties en hun toekomstverwachting met betrekking tot modernisering ervan.

Verder blijkt uit het onderzoek dat het niet alleen blijft bij het smeden van plannen. 14 procent van de IT-managers en CIO’s is reeds begonnen met de modernisering ten behoeve van mobile. Voor de cloud  geldt dat 16 procent al is begonnen.

“Als het om mainframe-applicaties gaat, denkt men wat mij betreft nog te vaak in onmogelijkheden”, aldus Huib Klink, Senior Consultant / Pre sales bij Micro Focus. “In eerste instantie worden de nieuwste ontwikkelingen niet in verband gebracht met mainframe-applicaties. Echter, organisaties kunnen ook mee met de ontwikkelingen op het gebied van mobile en cloud zonder de toegevoegde waarde van hun mainframe-applicaties aan de kant te zetten. Het is een kwestie van denken en doen.”

Het onderzoeksrapport is digitaal beschikbaar via http://www.microfocus.com/mcro/modernization-research/.


Over Micro Focus
Micro Focus, lid van de FTSE 250, levert innovatieve software waarmee bedrijven de waarde van hun bedrijfsapplicaties kunnen vergroten. Micro Focus Enterprise Application-software voor modernisering en beheer zorgt ervoor dat applicaties snel zijn aan te passen aan marktveranderingen. Tevens ondersteunen Micro Focus-oplossingen moderne architecturen die lagere kosten en minder risico met zich meebrengen. Voor meer informatie: www.microfocus.com.

Micro Focus op Twitter | LinkedIn | Community

Voor meer informatie:
Marcommit PR
Pauline van Die
Tel. 035-5822730
E-mail: microfocus@marcommit.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 111 dagen
Micro Focus contact  

+31-3080-82600
www.microfocus.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu