www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 154 dagen geleden)
Bedrijf:

IS Group breidt Microsoft portfolio stevig uit met Hosted Lync, Hosted Exchange 2010 en Hosted SharePoint 2010

Verrijkte Desktop suite beschikbaar voor end users en channel partners

Purmerend, donderdag 11 oktober. IT Services en Cloud Computing Provider IS Group breidt haar portfolio stevig uit met de nieuwste Hosted Microsoft oplossingen gericht op Het Nieuwe Werken. Het bedrijf lanceert denieuwste versies van  Hosted Exchange (email, agenda en adresboek) en Hosted SharePoint (project management). Daarnaast introduceert IS het nieuwe Hosted Lync van Microsoft voor live communication toepassingen zoals Chat, WebEx en Conference Calling. De drie nieuwe oplossingen worden geïntegreerdaangeboden in de Hosted Desktop-propositie die IS Group vorig jaar met succes introduceerde. Met deze propositie bedient het bedrijf zowel eindklanten als channel partners . Jan Willem des Tombe, directeur van IS Group: “Met de lancering van dit nieuwe portfolio versterken wij wederom onze positie als leidende IT Services en Cloud Computing Provider. We merken dat er zowel van de eindklanten als van onze channel partners enorm veel vraag is naar geïntegreerde Hosted Desktop oplossingen en daar komen we natuurlijk graag aan tegemoet”.

Altijd in verbinding met de onderneming
Met deze introductie bouwt IS Group voort op haar jarenlange ervaring in IT Services en Cloud Computing. Met de Hosted Desktop-propositie beschikken grote en kleine organisaties over een flexibele en betrouwbare persoonlijke desktop voor iedere medewerker of flexwerker. De desktop is altijd en overal beschikbaar via internet en biedt toegang tot alle applicaties die de individuele gebruiker nodig heeft. Zo staat men altijd in verbinding met de onderneming. Deze oplossing biedt ICT-managers de kans omsteeds meer de regie over ICT te nemen. Zij hoeven zich niet langer bezig te houden met de operationele complexiteit van alledag. Dit geldt eveneens voor bedrijven die zich bezig houden met ICT beheer. Met deze oplossingen kunnen zij zich toeleggen op regie en advies in plaats van het traditionele beheer vaninfrastructuur op klantlocatie.

Gebruiksvriendelijk en kostenefficiënt
De Hosted Desktop dienst van IS Group werkt op Windows, Mac, Linux, Android en iOS. Data en applicaties zijn optimaal beveiligd en staan (redundant) in meerdere datacenters in Nederland. IS garandeert de locatie van data evenals de beschikbaarheid en performance van de oplossing. Vanuit de behoefte van het bedrijfsleven heeft IS daarnaast een nieuw en zeer gebruiksvriendelijk internetportal ontwikkeld. Een organisatie kan via deze portal eenvoudig binnen enkele minuten een nieuwe gebruiker aanmaken en bepalen over welke applicaties en diensten die moet kunnen beschikken. Bij uitdiensttreding is de gebruiker even snel en eenvoudig te verwijderen. Het portal biedt bovendien inzicht in verbruik en kosten per organisatie, afdeling of individuele gebruiker. Ook voorziet de portal in nauwgezette monitoring van beschikbaarheid en prestaties van de werkplekken. De kosten worden per gebruiker per maand berekend. Doordat een organisatie afrekent op basis van daadwerkelijk gebruik, is de dienst zeer kostenefficiënt. Ook hoeft er niet te worden geïnvesteerd in capaciteit, kennis en hard- en software. Dit kan resulteren in een besparing van tientallen procenten.

Over IS Group
IS Group is de grootste onafhankelijke Nederlandse leverancier van IT Services en Cloud Computing voor het mkb, ZZP’ers en de grootzakelijke markt.  IS is dé partner voor IT-outsourcing, hosting en datacenters, managed services, desktop outsourcing en connectiviteit. Dit alles binnen een eigen innovatieve en virtuele infrastructuur: het IS Hypergrid™ Cloud Computing platform, dat voorziet in disaster recovery en high availability. Als enige Nederlandse ICT-dienstverlener heeft IS Group een drievoudige ISO-certificering (ISO 9001 – Quality Management, ISO 27001 – Information Security en ISO 20000 – IT Service Management), ISAE-3402 type II accreditatie en beschikt over PCI –DSS compliant datacenters. Hiermee waarborgt IS de hoge kwaliteit van dienstverlening waar zij voor staat. IS Group biedt haar diensten aan onder de merken ISEnterprise en IS.nl.

Klanten van IS Group zijn onder andere Ohra, rijksoverheid, Fitness First, Radio 538, Vacanceselect.nl, Amsterdam RAI, Generali Verzekeringsgroep, NS Hispeed, MOJO Concerts, Hotelspecials.nl en New York Pizza. Op het hoofdkantoor van IS werken circa 135 professionals.

###

Noot voor de redactie (niet voor publicatie)

Voor meer informatie neemt u contact op met Geesje Duis-Bakker van IS Group

Telefoonnummer: 0299 476 185 / 06 24553405 of via geesje@is.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 154 dagen
KPN Internedse.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR